PDA

View Full Version : حرفه ای: آلبوم تصاویر دیجیتال

imani1
یک شنبه 14 فروردین 1390, 20:51 عصر
با سلام و خسته نباشید
من میخوام نرم افزاری طراحی کنم که با استفاده از اون نرم افزار بتونم تصاویری که دارم رو مدیریت.شبیه فیس بوک
میخوام چنین امکاناتی داشته باشه
1-تعریف اشخاص
2-وارد کردن تصاویر و ذخیره تصویر مورد نظر در جایی که از پیش تعریف شده
2-تگ زدن روی تصاویر (دقیقا شبیه آلبوم تصویر فیس بوک)
3-جستجو اشخاص و تصاویر مربوط به آنها
مثلا اگه زدم حسن کل تصاویری که حسن توی اون تگ خورده رو نشون بده و بتونه اون تصاویر رو چاپ کنه یا خروجی بگیره

اگه دوستان میتونن تو این زمینه به من کمک کنند.من نمیدوم چطوری میتونم این عمل تگ زدن رو پیاده کنم.

ممنون

imani1
دوشنبه 15 فروردین 1390, 10:40 صبح
کسی نیست کمک کنه؟

Babak-Magic
دوشنبه 15 فروردین 1390, 14:08 عصر
سلام اگه برنامت فرم لاگین داره که تگ مشخصه تگ میشه نام کاربری که وارد شده که عکسا با استفاده از نام کاربری باز میشن

imani1
سه شنبه 16 فروردین 1390, 04:41 صبح
برنامه من فرم لاگین نداره،مشکل من با تگ زدن،چسوری میتونم تگ بزنم؟

Felony
سه شنبه 16 فروردین 1390, 06:19 صبح
برنامه من فرم لاگین نداره،مشکل من با تگ زدن،چسوری میتونم تگ بزنم؟
یه بانک برای برنامت طراحی میکنی که یک جدول مثلا به نام Tag داشته باشه که حاوی 2 فیلد هست :
1- PicNmae
2- Tag

بعد موقع تگ گذاری آدرس کامل عکس رو داخل PicNmae و Tag مورد نظر کاربر رو داخل فیلد Tag ذخیره میکنی و بعد هم برای بازیابی وقتی تگ رو جست و جو کردی و رکورد مورد نظر پیدا شد فیلد PicName معادل با اون رو به دست میاری که حاوی آدرس و نام عکس مورد نظر هست .

imani1
چهارشنبه 17 فروردین 1390, 11:33 صبح
سلام
ممنون از اینکه جواب دادید.
مشکل من اینکه نمیدونم چطوری میشه رو تصویر تگ زد.وقتی یه تصویر رو وارد نرم افزار طراحی شده وارد میکنم چطوری میتونم روی اون تصویر تگ بزم.

imani1
پنج شنبه 18 فروردین 1390, 19:04 عصر
سلام
کسی نیست به من کمک کنه؟؟؟

mohsencom
پنج شنبه 18 فروردین 1390, 19:29 عصر
با سلام

جناب مجتبی تاجیک راهنمایی بسیار خوبی کردند
راهنمایی بنده هم این است که شما ابتدا کار با بانک اطلاعاتی و ارتباط بین بانک و زبان برنامه نویسی رو خوب یاد بگیری...بعدش راحت میتونی نرم افزاری که گفتیو بنویسی

با شکر

imani1
جمعه 19 فروردین 1390, 10:16 صبح
ممنون از اینکه جواب دادید.
من مشکلی با تعریف بانک اطلاعاتی ندارم،از همون ابتدا کار ،مشکل من با تگ زدن روی عکس،چطوری میشه روی عکس تگ زد(روش تگ زدن).
ممنون میشم جواب این سئوال بنده رو بدید.
یا اگه نمونه برنامه ای دارید بزارید تا ازش استفاده کنم.