PDA

View Full Version : پست های من کجاست ؟

saeedkhan
دوشنبه 14 شهریور 1384, 21:10 عصر
من قبل از قالب جدید سایت تعداد پست هام حدود 150 تا بود ولی العان تعداد پست هام 104 تاست تقریبا همون قدر که قبل از تغییر فاروم به ویبالتین بود برگشته ؟

حمیدرضاصادقیان
دوشنبه 14 شهریور 1384, 23:03 عصر
اقا منم نزدیک 200 تا از پستهام غیب شده چه مشکلی پیش اومده؟؟؟؟؟؟

SalarSoft
سه شنبه 15 شهریور 1384, 13:28 عصر
70 تا از پست های من هم نیست!

مهدی کرامتی
سه شنبه 15 شهریور 1384, 13:39 عصر
این مشکلی است که در فوروم هایی که از یک سیستم دیگر (مثل phpBB) به vBulletin تبدیل میشوند بوجود می آید و ظاهرا راه حلی ندارد. البته این اتفاق تکرار نخواهد شد.

SalarSoft
شنبه 19 شهریور 1384, 12:10 عصر
این مشکلی است که در فوروم هایی که از یک سیستم دیگر (مثل phpBB) به vBulletin تبدیل میشوند بوجود می آید و ظاهرا راه حلی ندارد. البته این اتفاق تکرار نخواهد شد.

این مشکل از زمان نصب پوسته جدید اتفاق افتاد!

مهدی کرامتی
شنبه 19 شهریور 1384, 13:56 عصر
درسته، بعد از نصب پوسته جدید بود که من برنامه Maintenance اش رو اجرا کردم، در حالی که بعدا متوجه شدم نباید در مورد سیستم های Import شده این کار را کرد.

javad_hosseiny
شنبه 19 شهریور 1384, 18:54 عصر
آیا این مشکل کم شدن تعداد تایپیک براثر حذف شدن تعدادی تایپیک بوجود آمده
و یا اینکه بر اثر کم شدن مقدار محتوای فیلد تعداد تایپیکها هر کاربر (که البته فکر کنم دومی باشد چرا که به هنگام اصلاح مجدد یک متن و .... و موارد دیگر تعداد پارامترتایپیک کاربر افزایش پیدا می کند ولی در اصل تایپیک جدید وارد نشده و به هنگام تغییر پوسته برنامه تعداد تایپک های موجود هر کاربر را شمرده (جستجو می کند) و سپس نتیجه را در فیلد مربوط به کاربر موردنظر ذخیره می کند)
آیا اینچنین است؟

مهدی کرامتی
شنبه 19 شهریور 1384, 22:19 عصر
هیچ پستی حذف نشده، بلکه فقط مقدار فیلد "تعداد پست های هر کاربر" موقع اجرای عملیات نگهداری مشکل پیدا کرده است.

gorgin
شنبه 19 شهریور 1384, 22:33 عصر
salam,

hala be farze inke Post-haye shoma kam shode bashe, mage chi pish miad?!!

shoma collectione Post mikonid ya reghabate Posti lol

omid_Ahmadi
شنبه 19 شهریور 1384, 22:37 عصر
هیچ پستی حذف نشده، بلکه فقط مقدار فیلد "تعداد پست های هر کاربر" موقع اجرای عملیات نگهداری مشکل پیدا کرده است.

یکی از تاپیکهای من در بخض مقالات مربوط به .NET Framework که شامل حدود 20 پست بوده پاک شده و اثری هم از اون نیست. در این باره به شما میل هم زدم ولی جوابی دریافت نکردم.

omid_Ahmadi
شنبه 19 شهریور 1384, 22:47 عصر
البته این مورد جدای از کم شدن تعداد پستها است. چون چیزی حدود 150 تا هر از تعداد پستها کم شده است. (که البته الان متوجه این موضوع شدم)