PDA

View Full Version : سوال: چگونگی تولید پسورد از اعداد و حروف

SadeghPro
سه شنبه 16 فروردین 1390, 22:16 عصر
با سلام
من از دوستان عزیز برای تولید کلمه پسورد که متشکل از اعداد و حروف و کاراکتر های روی کیبرد است راهنمایی و کمک می خواهم.

BORHAN TEC
سه شنبه 16 فروردین 1390, 22:50 عصر
من از دوستان عزیز برای تولید کلمه پسورد که متشکل از اعداد و حروف و کاراکتر های روی کیبرد است راهنمایی و کمک می خواهم.
لطفاً بیشتر توضیح دهید. راستش من که با این توضیح کوتاه شما واقعاً نمیدونم که به توضیح کدام قسمت این موضوع باید بپردازم. :متفکر:

SadeghPro
سه شنبه 16 فروردین 1390, 23:11 عصر
آقا شاهین عزیز میخوام یه برنامه ای بنویسم که بشه باهاش پسورد ساخت میخوام که پسوردی که میسازه متشکل از حروف و اعداد باشه و رندوم باشه پسوردهایی که میسازه...

AliReza Vafakhah
چهارشنبه 17 فروردین 1390, 01:22 صبح
دوست عزیز کامپوننت Easy Crypt (http://www.rapware.nl/prod_easycrypt_page1.asp?SubMenu=EasyCrypt) از کمپانی RAPWare (http://www.rapware.nl/) کار شما رو راه می ندازه ، از اکثر الگوریتم های تولید پسورد پشتیبانی می کنه.

SadeghPro
چهارشنبه 17 فروردین 1390, 13:59 عصر
علیرضا جان این فقط ورژن تریالش هست و بدرد نمیخوره اگه کمپوننت دیگه ای هست یا همین اگه فول ورژن و کرکش رو داره ممنون میشم بهم بدیش...

AliReza Vafakhah
چهارشنبه 17 فروردین 1390, 14:47 عصر
علیرضا جان این فقط ورژن تریالش هست و بدرد نمیخوره اگه کمپوننت دیگه ای هست یا همین اگه فول ورژن و کرکش رو داره ممنون میشم بهم بدیش...

چه نسخه ای از دلفی را می خواهید؟

SadeghPro
چهارشنبه 17 فروردین 1390, 14:57 عصر
Delphi XE یا همون 2011

Mask
چهارشنبه 17 فروردین 1390, 14:57 عصر
میتونید از این توابع برای ساخت حروف به صورت رندوم استفاده کنید.
Function GenerateRandomText(Prefix : String ; Len : Byte) : String;
Var I,J : Byte;
C : Char Absolute I;
begin
Randomize;
Result := '';
For J := 1 To Len Do
Begin
I := Random(24)+65;
Result := Result + C;
End;
Result := Prefix+Result;
End;
یا

Function Random(r:integer):integer;
Begin
Random:=GetTickCount mod r;
End;
موفق باشید.

mbshareat
یک شنبه 21 فروردین 1390, 00:48 صبح
با سلام
من قبلا این برنامه رو برای رجیستر شدن تو یاهو نوشتم(البته الان یه ریزه تغییرش دادم.)
اگه می شد همه اطلاعات لازم برای ثبت نام رو تو مرورگر ریخت خوب بود اما فکر نکنم بشه به کنترلهای متن مرورگر با برنامه دسترسی داشت.(راستش کنترلهای صفحه رجیستر یاهو توی مرورگر Chrome اسمهای عجیب غریب دارن)