PDA

View Full Version : interbase در شبکه

parisa2002
سه شنبه 15 شهریور 1384, 12:53 عصر
سلام
من یک بانک اطلاعاتی اینتربیس دارم که روی یک کامپیوتر جواب می دهد می خواهم آنرا در شبکه استفاده کنم باید از چه کامپوننتی برای اتصال به اینتربیس در سرور استفاده کنم.
با ibdatabase به فایل اینتربیسی دسترسی دارم آیا ممکن است مانند SQL server یک Connection برای اتصال به شبکه ایجاد نمود

hkiani
پنج شنبه 17 شهریور 1384, 12:18 عصر
برای این که بانک اطلاعاتی خود را در شبکه مورد استفاده قرار دهید نیاز به کامپوننت جدیدی ندارید، فقط کافی است TIBDatabase::DatabaseName را مجددا تنظیم نمایید.
برای دسترسی ‌local به بانک اطلاعاتی اینتربیس فقط کافی است نام و مسیر کامل بانک اطلاعاتی را به عنوان DatabaserName تعیین کنید ولی در سایر موارد باید نام سرور با نیز قبل از نام و مسیر بانک اطلاعاتی مشخص نمایید.

To connect to an InterBase database on a remote server using TCP/IP the syntax is:
<server_name>:<filename>

To connect to an InterBase database on a remote server using NetBEUI, the syntax is:
\\<server_name>\<filename>

To connect to an InterBase database on a remote server using SPX, the syntax is:
<server_name>@<filename>

mohammadamin
دوشنبه 14 آذر 1384, 18:46 عصر
راجع به InterBase اگه می شه توضیح بدهید که چی هست و چه ویژگیهایی داره و ارتباط آن با بانکهای پارادوکس چیست؟ متشکرم0

vcldeveloper
سه شنبه 15 آذر 1384, 02:54 صبح
راجع به InterBase اگه می شه توضیح بدهید که چی هست و چه ویژگیهایی داره و ارتباط آن با بانکهای پارادوکس چیست؟ متشکرم0
http://www.borland.com/us/products/interbase/index.html