PDA

View Full Version : مبتدی: ساخطار دستوری MessegeBox ( ؟ )

AlgorithmX
یک شنبه 21 فروردین 1390, 20:31 عصر
سلام!

دوستان من MessegeBoxی می خوام که آیکن "اخطار" و متن "اخطار در اعمال دستورات!" و کپشن "اخطار!" داشته باشه. و اگر شد راست چین باشه.
اگه کدشو بنویسین ممنون میشم!!

Farshid007
یک شنبه 21 فروردین 1390, 20:53 عصر
MessageBox.Show("! "+"اخطار در اعمال دستورات", "!"+"اخطار" , MessageBoxButtons.OK, MessageBoxIcon.Warning, MessageBoxDefaultButton.Button1, MessageBoxOptions.RightAlign);
این هم یه مسیج باکس با مشخصاتی که گفتی

Kubuntu
یک شنبه 21 فروردین 1390, 21:37 عصر
MessageBox.Show("! "+"اخطار در اعمال دستورات", "!"+"اخطار" , MessageBoxButtons.OK, MessageBoxIcon.Warning, MessageBoxDefaultButton.Button1, MessageBoxOptions.RightAlign);
فقط یه سوال دوست عزیز!
MessageBoxDefaultButton.Button1 برای چیه؟

RIG000
یک شنبه 21 فروردین 1390, 21:39 عصر
این میگه که اگه yes و no انتخاب کردی کدم پیش فر فعال باشه و مثلا" enter رو زدی اون عمل کنه .

Kubuntu
یک شنبه 21 فروردین 1390, 21:45 عصر
این میگه که اگه yes و no انتخاب کردی کدم پیش فر فعال باشه و مثلا" enter رو زدی اون عمل کنه .
چی؟ متوجه نشدم. آخه تو لیستش زده:
Button1
Button2
Button3
یعنی چی؟

shadi khanum
یک شنبه 21 فروردین 1390, 23:07 عصر
چی؟ متوجه نشدم. آخه تو لیستش زده:
Button1
Button2
Button3
یعنی چی؟
messagebox بیشترین تعداد button که میتونه داشته باشه 3تاست . Yes,no,Cancel . اون Defaultbutton میگه کدوم یکی از این 3تا default باشه. یعنی اگه messageboxButton.YeasNoCancel رو انتخاب کرده بودی، button1 میشه اولی و button2 دومی و .. یا اگه فقط yesNo انتخاب کرده بودی با button1 و button2 کار داری، یعنی یکی از اونهارو باید Default بذاری

AlgorithmX
دوشنبه 22 فروردین 1390, 01:26 صبح

مشکل من این بود که MessageBoxButtons.OK رو نمی نوشتم!!:لبخند:

Farshid007
دوشنبه 22 فروردین 1390, 13:46 عصر
مشکل من این بود که MessageBoxButtons.OK رو نمی نوشتم!!:لبخند:
ترتیب پارامتر های که می نویسی باید رعایت شوند
وقتی که تو هنگام تایپ کردن کد ها هستی ویژوال استادیو پاراکتر هاراو اور لود هارو برات نشون میده به این عکس نگاه کن
ویژوال استیادیو به به تو کمک می کنه تا تو نوشتن کد ها اشتباه نکنی اگه هم اشتباه نکنم به این محیط میگنIDE
68573