PDA

View Full Version : سوال: استفاده از جاوا اسکریپت در vb

bnnoor
دوشنبه 29 فروردین 1390, 12:21 عصر
سلام دوستان
میخوام یه برنامه طراحی کنم تحت ویندوز که وقتی باز میشه صفحه اولش تبلیغات باشه که جاوا اسکریپت استفاده شده باشه مثل سایتهای تبلیغاتی که هر دفه یه تبلیغ میاد اینترنت که وصل باشه تبلیغات عوض بشه و اینکه میخوام همون کدهای تبلیغاتی رو توی برنامه کپی کنم که اجرا بشه امکانش هست؟

Slytherin
دوشنبه 29 فروردین 1390, 15:19 عصر
سلام دوستان
میخوام یه برنامه طراحی کنم تحت ویندوز که وقتی باز میشه صفحه اولش تبلیغات باشه که جاوا اسکریپت استفاده شده باشه مثل سایتهای تبلیغاتی که هر دفه یه تبلیغ میاد اینترنت که وصل باشه تبلیغات عوض بشه و اینکه میخوام همون کدهای تبلیغاتی رو توی برنامه کپی کنم که اجرا بشه امکانش هست؟

کافیه توی برنامه از یک وب بروزر استفاده کنید و سپس آدرس صفحه HTML مورد نظر رو به اون بدید.
دقیقا کجا مشکل دارید؟

bnnoor
دوشنبه 29 فروردین 1390, 16:00 عصر
ممنون بابت راهنمایی ولی مشکل اینجاست که میخوام از بروزر استفاده نکنم بعد تا هستید یه سوال دیگه هم بپرسم اینکه چطور به پایگاه داده سایتم متصل بشم چندجا خوندم ولی متوجه نشدم اصلا پایگاه داده آدرسشو از کجا پیدا کنم؟ واینکه پسوند این دیتابیس به جای mdb یه پسوند دیگه به نام sql است اونو چطور بشناسونم؟ تو این زمینه خیلی مبتدی هستم.

یه سوال دیگه اینکه چطور اندازه وب بروزر رو دقیقا با اندازه بنرم هماهنگ کنم که بزرگ نباشه؟

bnnoor
چهارشنبه 31 فروردین 1390, 13:59 عصر
چرا دیگه کسی جواب نمیده:متفکر: