PDA

View Full Version : یک مشکل درباره ی خواندن فایل در VB.Net

vbapr2005
جمعه 18 شهریور 1384, 06:44 صبح
یه مشکل خیلی عجیب:
من قبلا از یه تو ویندوزم VS.Net 2003 رو داشتم
ویندوزم مشکل پیدا کرد، Image ای رو که قبلا گرفته با Norton Ghost اونو Restore کردم
چون تو ویندوز قبلیه ویزوال استودیو نصب نبود، اونو Install کردم (سی دی های VS.Net ای که هر دوبار نصب کردم با هم هیچ تفاوتی نداشتن)
حالا وقتی دقیقا همون فایل هایی رو تو ویندوز قبلی درست کردم میخوام بازشون کنم، هیچی نشون نمیده. جالب تر این که وقتی یه پروزه رو با همین VS.Net -که الان دارم- درست کردم تونست باز کنه
یعنی این طوری که من فهمیدم بخاطر ویندوز عوض کردن بوده!!!
به نظر شما مشکل کجاست؟

PalizeSoftware
جمعه 18 شهریور 1384, 06:55 صبح
دوست عزیز ببینید غیر از NET. نرم‌افزار دیگه‌ای توی ویندوز قبلی نصب نبوده که برخی از کامپوننت‌های ویندوز رو آپدیت کرده باشه یا اینکه خود ویندوز قبلی رو آپدیت کردید و الان بعد از Restore‌ کردن همون نسخه بدون ارتقا نصب شده.
این تنها دلیلیه که به ذهن من میرسه.
http://asefsoft.com/qsimages/26.gif

vbapr2005
جمعه 18 شهریور 1384, 16:14 عصر
متاسفانه باز هم نشد. چون من VB6 ، MS Access, MS Word رو فکر می کنم بعد از VS.Net نصب کرده بودم. حالا هم این کارها رو کردم. اما هنوز هم جئاب نمیده. شاید یه نرم افزار مهم دیگه هم باید نصب کنم که الان اسمش یادم نیست.
به هر حال ممنون
بچه ها اگه شما هم تجربه ی مشابهی دارین لطفا بگین
منتظرم

vbapr2005
یک شنبه 20 شهریور 1384, 06:52 صبح
یعنی تا حالا هیچکی ویندوزشو عوض نکرده؟
خب، خیلی جالبه. بچه ها من این کار رو کردم و اگه سوالی در این باره داشنین جواب میدم!!! :لبخند: (در مقابل اون همه چیزی که از شماها یاد گرفتم، این تنها چیزیه که من میتونم بهتون یاد بدم! )