PDA

View Full Version : درست کردن ساعت؟

محمد مومنی
شنبه 19 شهریور 1384, 23:39 عصر
میخوام یه ساعت روی فرم قرار بدم مثل ساعت Date and time properties داخل ویندوز (ساعت پایینی رو میگم)، با این تفاوت که ساعت رو به طور دستی وارد کنم. برای وارد کردن ساعت توی دیتابیس میخوام.

amir_3530
شنبه 19 شهریور 1384, 23:56 عصر
یک Label یا TextBox بزار رو فرمت و ساعت را در آن نشان بده و مقدار آن را وارد دیتا بیس کن

DateTime a = DateTime.Now;
label1.Text = a.ToShortTimeString();

محمد مومنی
یک شنبه 20 شهریور 1384, 20:04 عصر
امیر جان ممنون.
ولی من میخوام ساعتو دستی وارد کنم. مثلا الان ساعت 8 هست.ولی من میخوام ساعته 6:45 رو وارد کنم. این کارو با textBox هم میشه انجام داد. ولی اونجا دیگه scrollBar نداریم.
اگه بخوام از domainUpDown هم استفاده کنم باید سه تا جدا برای ساعت و دقیقه و ثانیه بذارم.
ولی من میخوام تا اونجا که میشه مثل ساعت ویندوز توی date and time properties همون موقع که میخوای تنظیمش کنی باشه که هر ساعت دلخواه رو واردش کنیم.

amir_3530
یک شنبه 20 شهریور 1384, 21:38 عصر
من این را نمیدونم

محمد مومنی
دوشنبه 21 شهریور 1384, 01:14 صبح
ولی من فکر نمی کنم که نشدنی باشه. ببینین میتونید پیداش کنید.

محمد مومنی
دوشنبه 21 شهریور 1384, 20:12 عصر
کسی نیست جواب این سوال رو بده؟منتظرم.

ARA
جمعه 10 شهریور 1385, 15:30 عصر
من سوال شما رو نفهمیدم یعنی منظورتون اینه که میخواین ساعت ویندوز رو تغییر بدین؟؟؟
بعد ذخیره کنین

سرائی-محمدجواد
شنبه 11 شهریور 1385, 09:17 صبح
باسلام
شما برای ثبت ساعت بصورت دستی همانطور که دوست عزیز فرمودند غیراز تکست باکس بالا تکست باکس دیگری روی فرمت بگذار ودر قسمت فرمت (پراپرتیز ) با شیفت دونقطه حدومرز ساعت را تعیین کن سپس در گات فوکاوس ولیو تکست باکس مقدار تکس باکس اولی را قراربده و اگر یک متغییر عمومی در اینت فرمت بگذاری به نظرم بهتر میشود بعد در لاست فوکوس می توانی مقدار را درون متغییر عمومی قرار دهی .

Amir Oveisi
شنبه 11 شهریور 1385, 16:05 عصر
کلک رشتی!!! سه تا textbox بذار بعد دو تا image (عکس) بنداز بین textbox ها که عکسها دونقطه دارن
این میشه عینه خود ویندوز !!!