PDA

View Full Version : سوال: مدیریت پرتوکل های شبکه

Minamir
دوشنبه 05 اردیبهشت 1390, 08:54 صبح
با سلام به تمام اساتید محترم انجمن برنامه نویس
من منبعی رو در باره مدیریت پرتوکل های شبکه می خواستم که توضیح نسبتا جامعی رو در این ارتباط داده باشه و این که اگر لطف کنید منبع فارسی باشه و pdf یا document باشه ممنون میشم چون دسترسی به کتاب ندارم.در مجموع اگر امکانش هست کمی هم راهنماییم کنید.
باز هم ممنون که به این پست سر زدین .

Minamir
سه شنبه 06 اردیبهشت 1390, 08:54 صبح
با سلام به تمام اساتید محترم انجمن برنامه نویس
من منبعی رو در باره مدیریت پرتوکل های شبکه می خواستم که توضیح نسبتا جامعی رو در این ارتباط داده باشه و این که اگر لطف کنید منبع فارسی باشه و pdf یا document باشه ممنون میشم چون دسترسی به کتاب ندارم.در مجموع اگر امکانش هست کمی هم راهنماییم کنید.
باز هم ممنون که به این پست سر زدین .

از دوستان و اساتید واقعا در خواست کمک می کنم من بد جور به این منبع نیاز دارم و چون سر رشته خودم نیست شبکه واقعا نمی دونم اصلا چی هست این مدیریت پرتوکلها خواهش می کنم حداقل اگر منبعی هم ندارید انواع پرتوکل هایی رو که در شبکه داریم بهم بگید ممنون میشم واقعا خیلی نیاز دارم ،تشکر!

Minamir
چهارشنبه 07 اردیبهشت 1390, 08:34 صبح
یعنی واقعا هیچ کس نمی دونه؟
پس این انجمن رو چرا زدین وقتی برای پاسخ دادن به سوال دیگران که بنظر سوال مبتدییانه ای هست کسی پیدا نمی شه؟
واقعا متاسفم خوب لازم نبود این بخش رو داشته باشید ،توهینی نمی خوام بکنم من زیاد از این انجمن سود بردم و به دردم خورده ولی این قسمت واقعا غیر فعال هستش امیدوارم مدیران یک کاری بکنند. و انتقاد پذیر هم باشن!!!