PDA

View Full Version : نحوی بروز رسانی متن بزرگ

abasfar
پنج شنبه 08 اردیبهشت 1390, 17:25 عصر
سلام
من میخوام به یک متنی که بزرگ است و از نوع text است متنی دیگر اضافه کنم
مثلا شما در نظر بگیرید که من میخواهیم login یک سیستم با چنیدن هزار کاربر را ذخیره کنیم در چه ساعتی و چه کارهایی انجام شده حالا میدونم دو راه دارم یکی به سیستم برگردانم وبعد ان با سیستم VS ان را رشته را به اخر اضافه کنم و بعدی با sql انجام بدم
به نظر شما از استادان با چه روشی اینکار را انجام بدم

pezhvakco
جمعه 09 اردیبهشت 1390, 18:19 عصر
سلام :
شرمنده درست نفهمیدم چی می خوایین .

میخوام به یک متنی که بزرگ است و از نوع text است متنی دیگر اضافه کنم
اگه منظور شما همان UPDATE کردن یک ستون جدول است که با کد های Sql انجام بشه بهتر است .

میخواهیم login یک سیستم با چنیدن هزار کاربر را ذخیره کنیم در چه ساعتی و چه کارهایی انجام شده
اگه درست فهمیده باشم شما دارین همه کار ها رو در یک ستون نگه داری می کنین. اگه بتونین یه جدول جدا با ستون ها مشخص برای هر کاری و درج تاریخ، ساعت، کد کاربری و ... داشته باشین، فکر کنم بهتر باشه .

حمیدرضاصادقیان
شنبه 10 اردیبهشت 1390, 08:11 صبح
سلام.
اگر دارید تمام عملیات رو دارید در یک ستون ذخیره میکنید که کار کاملا اشتباهی است.
بعدها چطور میخواهید گزارش بگیرید؟
چطور میخواهید متوجه بشید چه کاربری در چه ساعتی چه کاری انجام داده است.؟
اگر دارید به این صورت کار میکنید منم با پست شماره 2 موافقم.
لطفا در مورد کارتون بیشتر توضیح بدید.

abasfar
شنبه 10 اردیبهشت 1390, 14:19 عصر
ممنون از جواب شما
اما راستش کارمن اینجوری هست که میخوام مثلا وبلاگ های بلاگفا را ایندکس کنم حالا یک تاریخچه ای هم میخوام درست کنم که چه خطاهایی رخ داد پس زیاد به گزارش گیری با مرتب شدن تاریخ نیاز ندارم یا جدا سازی فیلدها چون در دیگر پروسس ها عملیات سنگینی رخ میدهد نمیخوام پردازش وترا فیک را بیشتر از این سنگین تر کنم

baktash.n81@gmail.com
دوشنبه 13 شهریور 1391, 08:49 صبح
سلام

شما می تونید به ازای هر event ی که می خواهید log کنید یه رکورد در جدول Log ثبت کنید ... که شامل کلید - تاریخ - و همون متن خطای مورد نظرتون باشه ... با توجه به اینکه بعدا پردازشی رو این جدول ندارید تعداد رکوردها هم براتون مهم نیست هر چند وقت هم می تونید یه سری از رکوردهای قدیمی رو حذف کنید ...

در روش شما زمانی که بخواهید چیزی به انتهاش اضافه کنید SQL اول فیلد رو به Ram منتقل می کنه بعد رکورد رو در حافظه Update می کنه بعد رکورد رو از روی دیسک پاک می کنه ورکورد جدید رو روی دیسک می نویسه ... حالا تصور کنید که متن خیلی بزرگ باشه ... و هر دفعه این اتفاق بیفته ... !