PDA

View Full Version : سوال: نمایش یک رکورد در دیتا گرید ویو

sajjad etemadfar
پنج شنبه 08 اردیبهشت 1390, 22:31 عصر
سلام
آقا به هر دری زدم بسته بود میخوام یه رکورد خواص رو از تو بانک Sql ام داخل دیتا گرید ویو نمایش بدم چیکار باید بکنم .
تمام وقتمو گذاشتم به جایی نرسیدم ترو به خدا کمک کنید
لطفا بزرگان تاپیکمو حذف نکنند

barbodsoft.com
جمعه 09 اردیبهشت 1390, 01:14 صبح
Dim da As New SqlDataAdapter("select * from TableName where id='1'", con)
Dim ds As New DataSet
da.Fill(ds, "TableName")
DataGridView1.DataSource = ds.Tables("tableName")

این کد اطلاعات سطری رو که Id برابر با 1 دارد رو تو دیتا گرید نمایش می دهد. اگر 2 یا بیشتر id برابر 1 داشته باشی همه رو نمایش خواهد داد. حالا اگه می خوای از این چند تا فقط یکی نمایش یابد از دستور top استفاده کن. و به جای خط اول این کد رو بنویس. البته قاعدتا نباید ID تکراری تو دیتابیست داشته باشی.

Dim da As New SqlDataAdapter("SELECT TOP(1) * from TableName where id='1'", con)

sajjad etemadfar
جمعه 09 اردیبهشت 1390, 22:48 عصر
آقا ممنون از راهنماییت ولی این چیزی که شما میگی برای نمایش اطلاعات یک جدوله و من اینکارو انجام دادم نشد لطفا بیشتر و موشکافانه تر برام توضیح بدید دقیقا چیکار کنم

sajjad etemadfar
یک شنبه 11 اردیبهشت 1390, 23:10 عصر
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

barbodsoft.com
یک شنبه 11 اردیبهشت 1390, 23:58 عصر
آقا ممنون از راهنماییت ولی این چیزی که شما میگی برای نمایش اطلاعات یک جدوله و من اینکارو انجام دادم نشد لطفا بیشتر و موشکافانه تر برام توضیح بدید دقیقا چیکار کنم

یعنی چی؟ کد رو به صورت کامل برات گذاشتم . این که از یک جدول هست !

آقا به هر دری زدم بسته بود میخوام یه رکورد خواص رو از تو بانک Sql ام داخل دیتا گرید ویو نمایش بدم چیکار باید بکنم .

شما سوال بالا رو پرسیدی و جوابش رو هم من بالا دادم. مگر اینکه سوالی دیگه ای داشته باشی.

bah_jaf
دوشنبه 12 اردیبهشت 1390, 00:07 صبح
شما اگر شرط انتخاب رکودها از جدولتو جوری بزاری که فقط رکورد مورد نظر برگرده اینجوری فقط اون رکورد رو نشون میده نه یک جدول رو

barbodsoft.com
دوشنبه 12 اردیبهشت 1390, 00:19 صبح
شما اگر شرط انتخاب رکودها از جدولتو جوری بزاری که فقط رکورد مورد نظر برگرده اینجوری فقط اون رکورد رو نشون میده نه یک جدول رو

از سوال شما هم همین بر می یاد

نمایش یک رکورد در دیتا گرید ویو

یک رکورد یعنی یک سطر. واضح تر بگو سوالت چیه؟

ظاهرا شما این سوال رو تو تاپیک دیگری هم پرسیدی . درست توضیح بده بشه کمک کرد.