PDA

View Full Version : اینترنت ماهواره ای

ronaldo
دوشنبه 21 مهر 1382, 11:52 صبح
سلام
لطفا اگر کسی در خصوص ارائه سرویس اینترنت ماهواره ای در ایران اطلاعاتی دارد برای بنده ارائه نماید شامل :
1-قیمت راه اندازی و آبونمان
2- نام شرکتهای ارائه دهنده

متشکرم

Inprise
دوشنبه 21 مهر 1382, 13:34 عصر
الف) سرویسهای "فقط دریافت"

ملزومات : یک خط تلفن - دی وی بی ( مجهز به مسیریاب داخلی )

پایه قیمت برای پهنای باند 512 کیلوبیت : تقریبا" 50 دلار پر ماونث

ب) سرویسهای ارسال-دریافت

ملزومات : دی وی بی - مسیریاب - ست مودم - ترنسیور - دیش و ابزارآلات مربوطه

پایه قیمت برای پهنای باند 2 مگابیت دریافت و 512 ارسال : تقریبا" 200 دلار پر ماونث

موفق باشید

ronaldo
دوشنبه 21 مهر 1382, 13:49 عصر
از پاسخ جنابعالی متشکرم
راستی از سرویس ماهواره ای راضی هستید؟

Inprise
دوشنبه 21 مهر 1382, 14:10 عصر
من بطور مستقیم از ماهواره هلند استفاده میکنم . بد نیست .

Gladiator
سه شنبه 22 مهر 1382, 22:11 عصر
200 دلار ؟

یه شماره تلفنی چیزی بده تا یه نیش تلفن بهت بزنم .

Inprise
چهارشنبه 23 مهر 1382, 08:16 صبح
من از سرویسهای نسبتا ارزان مخابرات هلند استفاده میکنم که قراردادش رو دولت بسته البته . شما میتونی سرویسهای خوبی مثل Starduo رو تقربا با همین قیمت تهیه کنی . سایتشون رو هم حتما بلدی .

موفق باشی

Gladiator
چهارشنبه 23 مهر 1382, 10:00 صبح
سلام بوا

حالت خوب بید بوا ؟

از ADSL ماهواره ای استفاده میکنی بوا .

جون میدن برای دانلود .

ممنونم . موفق باشی .

Inprise
چهارشنبه 23 مهر 1382, 10:08 صبح
نه دوست عزیز

چیزی بنام ADSL ماهواره وجود نداره ADSL ( آسینک DSL ) مخصوص خطوط آنالوگ PSTN ست که میتونه همزمان یک مگا بیت ارسال کنه و هشت مگا بیت دریافت کنه . اصولا HDSL و ADSL مخصوص خطوط تلفن هستند . منظور من از خدمات مخابرات هلند ، خدمات ماهواره ای بود . هلند یکی از معدود کشورهائیه که خدمات تلفن ماهواره ای فرا ملی هم میده .
به عنوان مثال سیستم تلفن ماهواره ای مخابرات ایران ( بطور تام و تمام ) از هلند سرویس میگیره . هلندی ها بخاطر شارژ ماهیانه هنگفتی که از ایران میگیرند حاضر نشدند به در خواست آمریکا در ایام جنگ عراق تلفن ماهواره ایه ایران رو هم قطع کنند و بر و بکس مخابرات هم به چشم خواهر مادری خیلی به این هلندی ها اعتماد دارند لیکن زهی خیال باطل ! :roll: :roll:

خطوط دیتا که هیچ ... اگر پا بده و آب و برقمون دست اینا باشه به وقتش قطع میکنن !
گلادیاتور جان ! اینگونه است که هی بهت میگم درس بخون ! درس بخون ! کار مفیدی که تو عمرت نکردی :D حداقل درس بخون برو یه ماهواره هوا کن از این وابستگی به استکبار جهانی خلاص بشیم !

اینپرایز ملی مذهبی :twisted:

(امید)
چهارشنبه 23 مهر 1382, 11:25 صبح
می بینم که جمع بر و بچ قدیمی داره باز گرم می شهhttp://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons/07.gifhttp://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons/10.gif

مهدی کرامتی
چهارشنبه 23 مهر 1382, 12:25 عصر
میدونی امید جان:
این سایت با وجود همه دوستان و عزیزان است که برپاست.

این سایت همیشه به حضور دوستانی مثل Inprise ، gladiator ، و Javan_Soft و ... (که چند وقت از همراهی‌شون محروم بودیم) نیاز داره.

این سایت مال من، شما یا دیگری نیست، بلکه متعلق به همه ماست!

Gladiator
چهارشنبه 23 مهر 1382, 13:06 عصر
با سلام خدمت عزیز دلم

چیزی بنام ADSL ماهواره وجود نداره ADSL ( آسینک DSL ) مخصوص خطوط آنالوگ PSTN ست که میتونه همزمان یک مگا بیت ارسال کنه و هشت مگا بیت دریافت کنه . اصولا HDSL و ADSL مخصوص خطوط تلفن هستند . منظور من از خدمات مخابرات هلند ، خدمات ماهواره ای بود . خودم اینو گرفتم جیگر . :mrgreen: ولی !

1. همون StarDuo که معرفی کردی سرویسیه که برای نقاط کور مخابراتی در اروپا و خصوصا آمریکا کاربرد داره . و الان هم پاشو توی آسیا و خاور میانه باز کرده . ولی در مجموع وقتی ازش استفاده میکنند که محلی امکانات مخابراتی ( کابلی ) نداشته باشه .

DSL و ADSL هم خط تلفن نیستند . حتما خودت هم میدونی که چه تفاوتی دارند . ولی برای ساده تر کردن جوابت اینو گفتی .

سرویس اصلیش رو میتونی توی دبی با قیمت خیلی مناسب خریداری کنی . حالا چرا من پرسیدم ؟ آخه میدونم این سرویس چه نفتیه :roll: وقتی گفتی بد نیست مات و مبهوت موندم . :cry:

3 نوع سرویس برنز - نقره و طلایی داره که پهنای باندهاشون متفاوته . یه مدتی داشتم دیدم خیلی وضعش خرابه ردش کردم رفت .

در مجموع دلم برای این کل کل کردنات خیلی تنگ شده بود . راستی سعی کن شلوار جین نپوشی . :mrgreen: منم همینجا قول میدم برم درسمو بخونم تا اگر خدا کمک کنه و معلما یاری کنن بتونم بعد از 5 سال دیپلمم رو بگیرم و از دست استکبار جهانی و این آمریکای جهانخار خلاص شیم . آمریکا در چه فکریه تهران پر از بچه رپیه ! :cry:
من دیپلم بگیرم همه مشکلات دنیای مسلمین حل میشه .

میدونی امید جان:
این سایت با وجود همه دوستان و عزیزان است که برپاست.

این سایت همیشه به حضور دوستانی مثل Inprise ، gladiator ، و Javan_Soft و ... (که چند وقت از همراهی‌شون محروم بودیم) نیاز داره.

با سلام خدمت مهدی عزیز .

مهدی جون من خیلی خوشحالم که هنوز هم سر پا و مثل کوه استوار میبینمت و همچنان مثل عقابی تیز پرواز در راه پیشرفتهای علمی پیش قدم هستی . امیدوارم بتونم در رکاب شما باشم . خوشو سلامت باشی .

موفق باشید .

Mohammad_Mnt
چهارشنبه 23 مهر 1382, 16:57 عصر
این سایت مال من، شما یا دیگری نیست، بلکه متعلق به همه ماست!
وای ، چه رمانتیک ! یه بارکی می گفتی : من به شما متعلق دارم :wink:

Gladiator
یک شنبه 27 مهر 1382, 09:19 صبح
من به شما متعلق دارم من به شما تعلق دارم . :mrgreen:

mani_badb0y
یک شنبه 31 اردیبهشت 1391, 17:45 عصر
سلام دوستان جهت خرید اکانت ماهواره ای انلاین یک طرفه با بیشترین سرعت و کمترین هزینه اینجا بروید!!!
id: mactop.speed
http://www.macspeed.vcp.ir

shovaleye
دوشنبه 22 خرداد 1391, 13:17 عصر
تو ایران اکانت هک شده میفروشن مراقب باش

بهتره که از شرکت اوپن اسکای بگیری که قابل هک شدن نیست (به مک های سکیور معروفن)

فقط قیمتش بالاست، نمیصرفه

یا میتونی خودت اکانت هک کنی/.