PDA

View Full Version : سوال: خالي بودن خاصيت تكست HM_FarsiCalendar

mahbobehshab
سه شنبه 13 اردیبهشت 1390, 18:23 عصر
سلام
خواستم بپرسم چه جوري مي تونم در صورتي كه تاريخي وارد HM_FarsiCalendar نشد سيستم پيغام خطا دهد. من اين كد رو مي نويسم:HM_FarsiCalendar1.text ="" then پيغام خطادهد.ولي اصلا اين مورد رو در نظر نميگيره و پيغام نميدهد.چيكار كنم؟:متفکر:

mahbobehshab
چهارشنبه 14 اردیبهشت 1390, 17:57 عصر
سلام
خواستم بپرسم چه جوري مي تونم در صورتي كه تاريخي وارد HM_FarsiCalendar نشد سيستم پيغام خطا دهد. من اين كد رو مي نويسم:HM_FarsiCalendar1.text ="" then پيغام خطادهد.ولي اصلا اين مورد رو در نظر نميگيره و پيغام نميدهد.چيكار كنم؟:متفکر:

يعني هيچكس نيست كه بهم جواب بده.چيكار كنم كه در صورتي كه hm_farsicalander خالي رد شد پيغام خطايي از طرف سيستم بدهد؟نمي دونم خاصيت خالي بودن اين ابزار چيه؟

barbodsoft.com
چهارشنبه 14 اردیبهشت 1390, 20:13 عصر
دوست عزیز این کامپوننت رو ما نداریم که بخواهیم راهنمایی کنیم. بگید از کجا تهیه کردید و dll رو اینجا بزارید

mahbobehshab
یک شنبه 18 اردیبهشت 1390, 18:51 عصر
دوست عزیز این کامپوننت رو ما نداریم که بخواهیم راهنمایی کنیم. بگید از کجا تهیه کردید و dll رو اینجا بزارید

من اين كامپوننت رو از يكي از دوستام تهيه كردم كه نميدونم اون از چه سايتي گرفته وسوال من رو هم بلد نيست.اين هم dll اشه.توروخدازودتر كمكم كنيد عجله دارم.

Ansaripour_1311
جمعه 31 تیر 1390, 18:48 عصر
سلام من این پست رو تازه دیدم شاید جوابش رو پیدا کرده باشید اما برای کسانی که جواب رو نمیدونند

If IsDate(hm.farsicalendar.Text) Then
else if