PDA

View Full Version : سوال: چرخش picturebox در هنگام طراحی

mohsencom
سه شنبه 13 اردیبهشت 1390, 19:46 عصر
با سلام خدمت همه :لبخندساده:

میخواستم بدونم اگه من یه محیط سه بعدی داشته باشم و بخوام تو این محیط از picturebox استفاده کنم...چطوری زاویه های که از 90 درجه کمتر یا بیشتر هستند یعنی قائم نیستند رو با picturebox پر کنم

چون در یک سطح صاف و قائم مانند مربع یا مستطیل براحتی میشه picturebox رو جاسازی کرد اما وقتی زاویه از 90 درجه کمتر یا بیشتر بشه مثلا در گوشه های ذوزنقه دیگه نمیشه گوششو با picturebox پر کرد...چطوری میتونم با کمی چرخش picturebox یا rotateش زاویه های کمی از 90 درجه بزرگتر یا کمتر رو با عکس پر کنم

دوستان لطف کمک کنید....خیلی سرچ کردم ولی به جوابی نرسیدم...ممنون

Navid Asadi
سه شنبه 13 اردیبهشت 1390, 22:03 عصر
فکر کنم این بدردت بخوره
یکم روش کار کنی خوب میشه
69514

mohsencom
سه شنبه 13 اردیبهشت 1390, 22:52 عصر
فکر کنم این بدردت بخوره
یکم روش کار کنی خوب میشه
69514
مرسی دوست عزیز...دستت درد نکنه :لبخندساده:
ولی منظور من rotate در زمان ران تایم نیست...من میخوام هنگام طراحی توی فرم picturebox رو rotate کنم.....فکر نمیکنم picturebox خود دات نت همچین قابلیتی رو داشته باشه...مگه اینکه کامپوننت یا dll ی باشه که اینکارو انجام بده....نمیدونم شاید اشتباه کنم...................

من دارم توی یه محیط سه بعدی کار میکنم و نیاز دارم تا در زمان طراحی picturebox رو rotate کنم عزیز

mohsencom
چهارشنبه 14 اردیبهشت 1390, 17:24 عصر
دوستان لطفا کمک کنید......من تمام سایت ها رو جستجو کردم اما به جوابی نرسیدم.............پروژم به حالت تعلیق دراومده...کمک کنید

Navid Asadi
چهارشنبه 14 اردیبهشت 1390, 17:34 عصر
بعید میدونم بشه تو wpf امتحان کردی؟

mohsencom
چهارشنبه 14 اردیبهشت 1390, 18:01 عصر
بعید میدونم بشه تو wpf امتحان کردی؟
نه دوست عزیز..تا حالا با wpf کار نکردم....میشه اینکارو باهاش انجام داد؟
الان یه کامپوننت پیدا کردم که مثله picturebox هست و میشه چرخشش داد...البته اول باید یک عکس واسش انتخاب کرد بعد rotatesh کرد...ولی اینکار راحتی نیست و حتی اگه با ظرافت هم انجام بدم محیط سه بعدیمو بهم میزنه و محیط از حالت سه بعدی در میاد.......چون عکسی که انتخاب میشه سه یعدی نیست.....شما مطمئنین با wpf میشه؟ :ناراحت: این کار مشکل ترین قسمت پروژمه :افسرده:
کامپوننت رو ضمیمه میکنم :

Navid Asadi
چهارشنبه 14 اردیبهشت 1390, 18:17 عصر
نه مطمئن نیستم
معمولا این کار ها رو با C++ یا java انجام میدن!