PDA

View Full Version : پریدن اطلاعات ذخیره شده داخل دیتابیس بعد از خروج از برنامه

mehrdad_shahian
شنبه 24 اردیبهشت 1390, 17:28 عصر
سلام به همه دوستان

من یه برنامه با c# نوشتم به صورتی که دیتابیس کنار برنامه است و در واقع موقع اتصال به اون ،attach میکنم.و دیتابیسم هم داخل پوشه bin هست.موقعی که برنامه رو باز میکنم و اطلاعات بهش اضافه میکنم(insert)،اضافه میشه و میتونم در قسمت های دیگه برنامه اونا رو ببینم ولی به محض اینکه از برنامه میام بیرو و دوباره اونو اجرا میکنم میبینم که اطلاعات پاک شده و اثری ازشون نیست.
لطفا بگشید مشکل از کجاست.

باتشکر پیشاپیش

meysamda
شنبه 24 اردیبهشت 1390, 17:33 عصر
مطمئنی تغییرات ایجاد شده روی اطلاعات رو به دیتابیست هم اعمال میکنی؟؟؟ (سوالت یکم نامفهومه)

mehrdad_shahian
شنبه 24 اردیبهشت 1390, 17:38 عصر
مطمئنی تغییرات ایجاد شده روی اطلاعات رو به دیتابیست هم اعمال میکنی؟؟؟ (سوالت یکم نامفهومه)
با تشکر از پاسختون.اره اطلاعات داخل دیتابیس insert میشه و من میتونم اونا رو از داخل برنامم مشاهده کنم.
نمیدونم کجای سوالم نامفهومه.دیتابیسم که کنار برنامم هست و connection من موقع اتصال اینه:
Data Source=.\SQLExpress;AttachDbFilename=|DataDirector y|\IranJavan.mdf;User Instance=true;Integrated Security=true;

meysamda
شنبه 24 اردیبهشت 1390, 17:49 عصر
منظورم اینه که شما بعد اینکه دیتا بیست رو به برنامه attach کردی و احتمالا توی dataset برنامه load کردی، تغییرات ایجاد شده درون dataset برنامه رو به درون دیتابیست میفرستی؟ (حالا چه از طریق Stored Procedure یا توابع ADO.NET)
چطور تغییرات رو اعمال میکنی؟ تکه کد مربوط به Updateت رو بزار

mehrdad_shahian
شنبه 24 اردیبهشت 1390, 17:51 عصر
string strfields = fields;
string strvalues = values;
Sqlstrcon = Connection;
SqlConnection con = new SqlConnection(Sqlstrcon);
string strcom = "";
strcom = "insert into " + table + "(" + strfields + ") values(" + strvalues + ")";
SqlCommand com = new SqlCommand(strcom, con);
con.Open();
com.ExecuteNonQuery();
con.Close();
com.Dispose();
con.Dispose();

meysamda
شنبه 24 اردیبهشت 1390, 17:59 عصر
از نظر من کدت درسته، احتمالا ایراد از یه جا دیگس!
امیدوارم دوستان با تجربه تر راهنمایی کنن، ما هم استفاه ببریمم
موفق باشی

exlord
شنبه 24 اردیبهشت 1390, 20:30 عصر
قبلا مطرح شده یه جستجو میکردین بد نبود (http://barnamenevis.org/showthread.php?285859-%D8%B9%D8%AF%D9%85-%D8%B0%D8%AE%DB%8C%D8%B1%D9%87-%D8%B1%DA%A9%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D8%A8%DB%8C%D8%B3&p=1259255&viewfull=1#post1259255)

mehrdad_shahian
شنبه 24 اردیبهشت 1390, 22:37 عصر
من قبلا سرچ کرده بودم ولی چیزی پیدا نکردم.من با قوانین سایت اشنام ولی بازم معزرت