PDA

View Full Version : سوال: برنامه نویسی گروهی در Visual Studio

sma6871
چهارشنبه 28 اردیبهشت 1390, 20:43 عصر
سلام

از اساتید محترم کسی میدونه چطور میشه تو #C بصورت تیمی کار کرد؟

یعنی دو یا چند نفر روی یه پروژه همزمان

من مدتیه که مشکل تطبیق دادن پروژه چند نفره مواجهم

آیا Visual Studio Team Explorer و ... کمکی میکنند و یا کسی بلده باهاشون کارکنه؟

سپاس

Unknownlive
سه شنبه 10 خرداد 1390, 09:15 صبح
من خودم Team Foundation Server رو کار کردم و برای شرکت ها هم می رم راه می ندازم و به کارمنداش آموزش می دم خیلی حرفه ای و کامل هستش برای گروهی کار کردن هست و البته در کنارش باید از Team Everywhere هم استفاده بشه که خب من هنوز روی اون زیاد کار نکردم اما همین TFS مخصوص تیمی کار کردن هستش

Alirezanet
دوشنبه 16 خرداد 1390, 01:04 صبح
میتونین از Svn استفاده کنبد .... کار کردن باهاش خیلی راهته !!

ERIKA
جمعه 20 خرداد 1390, 15:13 عصر
سلام شما می تونید هر کدام یک قسمت کار را بر عهده بگیرید که به هم ارتباطی نداشته باشه و بعد در سولوشن اکسپلور روی نام پروِژه با راست کلیک و انتخاب add>>Existing projects تیکه های ساخته شده را با هم مچ کنید.

elnazii
دوشنبه 24 مرداد 1390, 13:42 عصر
من خودم Team Foundation Server رو کار کردم و برای شرکت ها هم می رم راه می ندازم و به کارمنداش آموزش می دم خیلی حرفه ای و کامل هستش برای گروهی کار کردن هست و البته در کنارش باید از Team Everywhere هم استفاده بشه که خب من هنوز روی اون زیاد کار نکردم اما همین TFS مخصوص تیمی کار کردن هستش

با سلام میشه طریقه اتصال به Team foundation server رو از اول بگید؟ من هر کاری می کنم خطا می ده.ممنون می شم اگه کمکم کنید

titi1363
شنبه 27 خرداد 1391, 19:46 عصر
سلام ميشه راجع به كار با team foundation serverبيشتر توضيح بدين .من نصب كردم .چطور پروژه اد كنم ،ما چهار نفريم ،چطور هر كدوم جدا كار كرديم تو tfs كارهامونو با هم ادغام كنيم؟ ي سرور داريم.لطفا مسيرهاشونو با استفاده از tfs بگين و اينكه اين نرم افزار چ قابلييتهايي داره؟
با تشكر

Alirezanet
پنج شنبه 01 تیر 1391, 04:05 صبح
team foundation server یک مقدار راه اندازیش سخته !
اول باید روی یکی از سیستم ها (به عنوان سرور) نصب بشه و روش یک شاخه جدید ایجاد کنبد !
بعد با استفاده از ip و اسم شاخه مورد نظر میتنید پیداش کنید و سورستون رو به اشتراک بزارید .
یه سرچ کوچیک انجام بدید هزار تا فیلم و متن هست که راهنماییتون کنه ! (البته به زبان انگلیسی) !

باز برای دوستان استفاده از Svn رو پیشنهاد میکنم چون خیلی راحت تر میتونند بهاش ارتباط برقرار کنند و مشکلاتش کمتره!

team foundation server برای کارهای خیلی حرفه ای طراحی شده و امکاناته زیادی داره مثلا استفاده از تست ها و .... ولی svn فقط برای اشتراک گذاری قایل طراحی شده و راحت تره!
هرچی امکانات اضافی برنامه بیشتر باشه کار کردن باهاش سخت تره!

titi1363
یک شنبه 04 تیر 1391, 14:57 عصر
ببينيد رو سرور نصب كردم،راهنماي انگليسي هم گرفتم ،منوهاي ورك آيتم رو تست كردم تقريبا آشنا شدم و نحوه ذخيره سورس كنترل.ولي هنوز نميدونم چطور پروژه ادد كنم و دوستان بخشي از پروژه رو كه انجام دادن به اون اضافه باشه.وبراي گزارش گيري ريپورت كجاست؟لطفا راهنماييم كنيد .اگه ميشه لينك ي راهنماي جامع از svn هم بذاريد .مرسي

E_Zabihi
یک شنبه 04 تیر 1391, 18:57 عصر
من از svn استفاده میکنم بدلیل اینکه اولاً تمام IDE های معروف برای همه زبانهای برنامه‌نویسی اون رو ساپورت میکنن، ثانیاً کارکردن باهاش راحته، ثالثاً اکثر سایتهای مرجع کدباز از svn برای کد ریپازیتوری استفاده میکنند

titi1363
یک شنبه 04 تیر 1391, 19:47 عصر
چطور ي پروژه attach كنم به team foundation serverوزماني كه من روي پروژه كار ميكنم دوستم نتونه روي قسمت موردنظر كار كنه؟(در يك مكان هستيم و سرور داريم)

reza1984
پنج شنبه 08 تیر 1391, 21:10 عصر
http://blogs.msdn.com/b/jasonz/archive/2009/10/21/tutorial-getting-started-with-tfs-in-vs2010.aspx