PDA

View Full Version : کمک در مورد نصب Oracle 10g

babak869
شنبه 26 شهریور 1384, 00:29 صبح
با سلام
من میخوام با اوراکل کار کنم و تازه کارم.ورژن برنامه من 10 g هست اما هر کاری می کنم نصب نمیشه.دوستان اگه محبت کنید و بطور کامل منو راهنمایی کنید ممنون میشم

babak869
چهارشنبه 20 مهر 1384, 14:43 عصر
با سلام
کسی اینجا نیست که ما رو راهنمایی کنه من هر ورژنی از اوراکل رو که میخوام نصب کنم ایاد میگیره از دوستان کسی هست منو راهنمایی کنه؟
ممنونم

babak869
شنبه 23 مهر 1384, 12:32 عصر
با سلام
واقعا که.هیچکی نیست یه سر به این تاپیک بزنه راهنمایی کنه؟

hmm
شنبه 23 مهر 1384, 13:45 عصر
دوست گرامی ،
لطفا در مورد مشکلت بیشتر صحبت کن مشخصات سیستم عامل و شرح پیغام خطا رو هم پست کن شاید فرجی شد.

combo_ci
شنبه 30 مهر 1384, 04:35 صبح
بابا والا ما هم هنوز داریم با این ورژن اوراکل ور میریم....بهد از مدتها دیروز بدون ارور نصب شد............خدا پدر مادر اسکیو ال رو بیامرزه

majid_afra222
شنبه 30 مهر 1384, 10:22 صبح
سلام
امیدورام این لینک تمام مشکلات شما رو مرتفع بکنه ....

http://www.oracle.com/technology/obe/2day_dba/index.html

hasankhani
یک شنبه 23 بهمن 1384, 15:43 عصر
سلام
بابا نصب نرم افزار اوراکل که سخت نیست .مشکلات بیشتر در هنگام نصب Repository است و تعریف کاربر
اگر مشکل داشتی می توانی به من email بزنی
hasankhan.m@gmail.com

h_baqery
شنبه 20 اسفند 1384, 12:24 عصر
سلام من تازه کار با 10g را شروع کردم و در مرحله نصب اراکل روی ویندوز سرور 2003 مشکل دارم در آخر نصب که داره دیتابیس می سازه Database configuration assistant یک صفحه پیغام خطای خالی می ده.

hmm
شنبه 20 اسفند 1384, 15:03 عصر
http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=28218&page=2

maryam_loyalty
سه شنبه 04 مهر 1385, 00:11 صبح
سلام
در مورد مشکلی که بعضی از دوستان در مورد نصب اوراکل دارند می خوام 1چیزی بگم . البته من خودم اوراکل چندان بلد نیستم و تازه کارم اما اونهایی که در انتهای نصب اوراکل 10 برای database configuration assistant پیغام خطای خالی را می گیرند باید بگم در اون لحظه که پیام میاد اون را ok کنید . نصب به پایان می رسه و خارج می شید . در حقیقت تا اینجا اوراکل درست نصب شده اما دیتابیس را نتونسته ایجاد کنه . برای ایجاد دیتابیس باید به این آدرس برید :
start /all programs / oracle-oradb10g_home1/configuration and migration tools /database configuration assistant
خوب از اینجا به بعد دیگه مشخصه و مراحل را دنبال می کنید تا به پایان برسه .
امیدوارم مشکلتون حل بشه .
خدانگهدار

Dashti
یک شنبه 27 خرداد 1386, 09:43 صبح
باسلام
قبل از نصب ویندوز از حالت فارسی و ابران خارج کنید . نصب کنید و دوباره تنظیمات رو به حالت قبل برگردونید. موفقی باشید

حمید آقا
چهارشنبه 30 خرداد 1386, 08:02 صبح
سلام دوست من :
من وقتی که چند سال پیش اراکل را شروع کردم دقیقا مشکل شما رو داشتم
خیلی جالب بود برام اون موقع که این ارور رو میگرفتم مجبور بودم که برم ویندوز را از اول نصب کنم اخه بلد نبودم که چطوری از رجیستری برش دارم و چیزی نزدیک به 10 تا 15 دفعه این کار رو انجام دادم یعنی ویندوز رو از اول با سرویس پک میگذاشتم کار خیلی سختی بود اما مشکل رو فهمیدم

عزیزم شما قبل از نصب باید زبان ویندوزت را کاملا انگلیسی کنی به نحوی که از ایران چیزی وجودنداشته باشه بعد میتونی نصب کنی
و بعد از نصب کامل میتونی زبان را به حالت دلخواه برگردانی متاسفانه برای ما ایرانیها اینقدر ارزش قائلند اما بیخیال