PDA

View Full Version : سوال: بازیابی فرم های یک برنامه Exe

hamed_basic
چهارشنبه 18 خرداد 1390, 22:32 عصر
سلام دوستان
من یک فایل exe دارم که می دونم با دلفی نوشته شده
اما با چه ورژنی نمی دونم
راستش من برنامه نویس بیسیک هستم اونم مبتدی
این فایل مربوط به یک بخشی از اتوماسیون اداری هست
من می خوام حداقل شکل فرم های برنامه رو ببینم
اگه بشه سورس و الگوریتم رو هم داشته باشم چه بهتر

یه توضیح هم بدم اینکه این برنامه یه بانک SQL داره که اگه قفلش رو هم بشکونیم بازم نمیشه اجراش کرد

اگه ممکنه کسی کمکم کنه

با تشکر از همه دوستان

hamed_basic
چهارشنبه 18 خرداد 1390, 22:41 عصر
من سعی کردم فایل رو آپلود کنم اما نشد اگه کسی فایل رو خواست به من پیام خصوصی بده که یه جوری واسش بفرستم

Securebit
پنج شنبه 19 خرداد 1390, 18:54 عصر
شما با ابزار DeDe میتوانید فایلهای که با دلفی نوشته شده اند را دکامپایل و فرم آنها را استخراج و توسط دلفی مشاهده کنید.

aminghaderi
دوشنبه 26 دی 1390, 02:11 صبح
شما با ابزار DeDe میتوانید فایلهای که با دلفی نوشته شده اند را دکامپایل و فرم آنها را استخراج و توسط دلفی مشاهده کنید.

آیا برای c# و c++ هم نرم افزاری تولید شده است؟؟
اگر به صورت Native با c++ کار کنیم چطور؟

با تشکر فراوان.

Securebit
دوشنبه 26 دی 1390, 11:24 صبح
یکی از معروفترین دیکامپایلرها برای دات نت رفلکتور هست برای اینکه با ابزارهای دیگه آشنا بشید تاپیک ابزارهای دات نت وجود دارد جستجو کنید، برای سی پلاس پلاس هم از IDA استفاده کنید.

sasan23
یک شنبه 16 بهمن 1390, 09:48 صبح
با سلام برای نرم افزارهای جاوا هم همچین کامپایلری هست (مثلا اگه بخام یه بازی موبایلو با فرم ری سورس کنم )

Securebit
یک شنبه 16 بهمن 1390, 12:24 عصر
فکر کنم منظور شما دیکامپایل برای جاوا بوده.
دیکامپایلرها ، دی اسمبلرها ، اسمبلرها و مبهم سازهای جاوا رو دراین لینک مشاهده فرمایید.

http://www.java-decompiler.com

gholami146
سه شنبه 01 اسفند 1391, 22:01 عصر
یه توضیح هم بدم اینکه این برنامه یه بانک SQL داره که اگه قفلش رو هم بشکونیم بازم نمیشه اجراش کرد
یعنی چی ؟
یک جایی از برنامه باید وجود داشته باشه که بخواد به این بانک لاگین کنه !
در ضمن برای بدست آوردن فرم های برنامه خود برنامه رو اجرا کنید و فرم ها رو ببینید
اگر هم شما کد ها رو میخواید باید به عرض برسونم کد هایی که به دست میارید به زبان اسمبلی هست نه دلفی
موفق باشید
WWW.Multico.ir