PDA

View Full Version : کسی سورس نرم افزار ادرس یاب سایت رو داره؟چطوری کار میکنه؟یکی بزاره واسه دانلود تا یاد بگیریم

barnamenevisjavan
شنبه 21 خرداد 1390, 11:27 صبح
سلام دوستان من بشدت به سورس برنامه ادرس فایندر سایت احتیاج دارم اگه کسی داره بزاره تا مام استفاده کنیم

karem2074
شنبه 21 خرداد 1390, 12:58 عصر
دوست عزیز من این نرم افزار رو براتون میسازم با قیمت مناسب.اگر برا سایت خودتون میخوان.

اگر هم میخواین باهاش نرم افزار بسازین که توش بتونین آدرس بدین و فقط اون آدرس رو پیدا کنه.اون رو هم براتون میسازم.

خلاصه هر جور بخواین میسازم براتون.

این ای دی یاهو من هست : fara.design

شماره موبایل هم : 09386854579

barnamenevisjavan
شنبه 21 خرداد 1390, 14:02 عصر
دوست عزیز من این نرم افزار رو براتون میسازم با قیمت مناسب.اگر برا سایت خودتون میخوان.

اگر هم میخواین باهاش نرم افزار بسازین که توش بتونین آدرس بدین و فقط اون آدرس رو پیدا کنه.اون رو هم براتون میسازم.

خلاصه هر جور بخواین میسازم براتون.

این ای دی یاهو من هست : fara.design

شماره موبایل هم : 09386854579
دوست عزیز من نه برای سایتی میخوام نه چیز دیگه فقط میخوام برنامه نویسی خودمو تقویت کنم چون تا حالا هرچی یاد گرفتم مدیون سورس کد هستم.
تو که بلدی سورس برنامه رو بزار تا مام یاد بگیریم.ضرر نداره که ثواب داره

karem2074
دوشنبه 23 خرداد 1390, 09:07 صبح
دوست عزیز من نه برای سایتی میخوام نه چیز دیگه فقط میخوام برنامه نویسی خودمو تقویت کنم چون تا حالا هرچی یاد گرفتم مدیون سورس کد هستم.
تو که بلدی سورس برنامه رو بزار تا مام یاد بگیریم.ضرر نداره که ثواب داره

سورس رو براتون متاسفانه نمیتونم قرار بدم.فقط میتونم به صورت رایگان برای سایتتون یکی بسازم.

HAMRAHSOFT.IR
دوشنبه 23 خرداد 1390, 10:46 صبح
سورس رو براتون متاسفانه نمیتونم قرار بدم.فقط میتونم به صورت رایگان برای سایتتون یکی بسازم.

چرا نميشه سورس بزاريد؟

مگه اينجا حدف يادگري نيست؟

karem2074
دوشنبه 23 خرداد 1390, 12:49 عصر
چرا نميشه سورس بزاريد؟

مگه اينجا حدف يادگري نيست؟

دوست گرامی اگه اینجا سورس رو بذارم ازش سو استفاده میشه.میرن دانلود میکنن میفروشنش.

HAMRAHSOFT.IR
دوشنبه 23 خرداد 1390, 13:32 عصر
دوست خوب من اينو توي انترنت پيدا كردم اميدوارم بدرت بخور و بعضي ها كه قصد راهنمايي ندارن بخودب جواب ندن(دوست گرامی اگه اینجا سورس رو بذارم ازش سو استفاده میشه.میرن دانلود میکنن میفروشنش. )
البته بگم من با اي برنامه كار نكردم و نميدونم كار ميكنه يانه چون از وبي چيزي زيادي بلد نيستم 71109

Alghoochi
دوشنبه 23 خرداد 1390, 20:58 عصر
یه روش ساده بهت پیشنهاد می‌دم می‌تونی یه فایل متنی روی یه سرور رایگان مثل persiangig آپلود کنی و تو برنامه‌ات اون فایل رو دانلود و تحلیل کنی.

karem2074
سه شنبه 24 خرداد 1390, 01:12 صبح
دوست خوب من اينو توي انترنت پيدا كردم اميدوارم بدرت بخور و بعضي ها كه قصد راهنمايي ندارن بخودب جواب ندن(دوست گرامی اگه اینجا سورس رو بذارم ازش سو استفاده میشه.میرن دانلود میکنن میفروشنش. )
البته بگم من با اي برنامه كار نكردم و نميدونم كار ميكنه يانه چون از وبي چيزي زيادي بلد نيستم 71109

متاسفانه این سورسی که دانلود کردین کاملا مشکل داره.

به حرف این دوست عزیزمون توجه کن:

یه روش ساده بهت پیشنهاد می‌دم می‌تونی یه فایل متنی روی یه سرور رایگان مثل persiangig آپلود کنی و تو برنامه‌ات اون فایل رو دانلود و تحلیل کنی.

bnnoor
سه شنبه 24 خرداد 1390, 21:01 عصر
یا میتونی..............

این دیگه چیه؟

شما میتونید یه فایل html رو روی یه هاست اپلود کنید . عنوان title رو برابر با جدیدترین ادرس قرار بدید . به این صورت در هر بار باز شدن نرم افزار به صورت خودکار این ادرس رو باز کنه .

Alghoochi
چهارشنبه 25 خرداد 1390, 01:57 صبح
این دیگه چیه؟

شما میتونید یه فایل html رو روی یه هاست اپلود کنید . عنوان title رو برابر با جدیدترین ادرس قرار بدید . به این صورت در هر بار باز شدن نرم افزار به صورت خودکار این ادرس رو باز کنه .
روش من که ساده‌تر بود. نیازی نیست فایل Html بخونه و درگیر مساٰئل عبارات با قاعده بشه یا بخواد از روش‌های دیگه استفاده کنه

bnnoor
چهارشنبه 25 خرداد 1390, 08:17 صبح
روش من که ساده‌تر بود. نیازی نیست فایل Html بخونه و درگیر مساٰئل عبارات با قاعده بشه یا بخواد از روش‌های دیگه استفاده کنه

از این نظر گفتم یک فایل html که با کدنویسی توی html هم میتونیم یک سری امکانات دیگه بهش اضافه کنیم به عنوان مثال من با کنتوری که توی فایل html گذاشته بودم می تونستم بفهمم چند نفر از برنامه استفاده کردن ( بعد از تغییر آدرس ) و خیلی چیزای دیگه .

imanamami
چهارشنبه 25 خرداد 1390, 09:05 صبح
سلام به همه دوستان
این سورسی که برای شما گذاشتمبرای خیلی وقت پیشه و به زبان VB هست.ولی تغیر آن به C# کار خیلی سختی نیست.براتون می ذارم.
اینم لینکش

http://www.persiangig.com/pages/download/?dl=http://baboli.persiangig.com/other/5%20Cent%20Minimum.zip

barnamenevisjavan
جمعه 31 تیر 1390, 16:03 عصر
از همه ممنونم