PDA

View Full Version : نمایش دو تا تیبل در گزارش

f_naderi
شنبه 28 خرداد 1390, 18:38 عصر
سلام
من یک دیتاست درست کردم که دو تا تیبل داره و حالا می خوام این دو تاتیبل رو داخل گزارشم نمایش بدم یکی از تیبل ها اطلاعات شخصی افراد رو نشون میده(یعنی برای هر فرد یک رکورد توی این تیبل ذخیره میشه) و داخل تیبل دوم برای هر فرد چند تا رکورد نمایش داده میشه و من می خوام همه ای ن اطلاعات رو داخل section3 گزارشم نمایش بدم حالا سوال من اینه که آیا میشه همچین کاری کرد اگه میشه لطفا بفرمایید که چطور میتونم این دو تا تیبل رو بهم از طریق شماره پرونده ربط بدم که رکورد های جدول دوم درست نمایش داده بشن

mmd2009
شنبه 28 خرداد 1390, 19:01 عصر
سلام دوست عزیز

چرا این کار ؟؟؟؟

گزارش گیری SubReport رو برای این کار گذاشتن دوست عزیز.

از SubReport استفاده بکنید

موفق باشید.

f_naderi
شنبه 28 خرداد 1390, 19:14 عصر
ممنون من این کار رو بلد نیستم میشه توضیح بدبد یا اینکه یک مثال یا مقاله کوچیک ولی مفید قرار بدبد چون نیاز فوری دارم بازم ممنون

mmd2009
شنبه 28 خرداد 1390, 19:48 عصر
منبع خیلی خوب همین انجمنه کافیه جستجو بکنید. قبلا زیاد گذاشتم همچین مثال هایی رو

موفق باشید.

f_naderi
یک شنبه 29 خرداد 1390, 18:04 عصر
اگه میشه جواب سوال منو تو این قسمت بدید
http://barnamenevis.org/showthread.php?292217-%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF-subreport

f_naderi
یک شنبه 29 خرداد 1390, 21:47 عصر
تونستم اون اطلاعاتی رو که می خوام نمایش بدم ولی به یک مشکل دیگه برخوردم اونم این که وقتی چند تا رکورد قراره در ریپورت اصلی نمایش داده بشه شماره پرونده موجود در ریپورت اصلی با شماره پرونده در ساب ریپورت با هم چک نمیشن که در صورت برابری در اون رکورد نمایش داده بشه و اطلاعات ساب ریپورت مربوط به رکورد اول در ساب ریپورت مربوط به رکورد دوم هم نمایش داده میشه