PDA

View Full Version : سوال: webBowser

hamidhws
جمعه 03 تیر 1390, 07:14 صبح
سلام دوستان

لطفا به عکس زیر نگاه کنید

71518

در اینجا ما یه سرور با آی پی ولید داریم که برنامه سیلورلایتمون روی اون قرار داره (رنگ سبز)

این سرورمون که آی پی ولید داره با یه سیستم دیگه شبکه هست (رنگ خاکستری)

حالا فرض کنید کاربر (client) از طریق اینترنت (نه اینترانت و ...) سایت سیلورلایتمون رو اجرا میکنه.
فرض کنید من توی برنامم یه وب بروزر گذاشتم و میخوام سایتی که روی اون سرور خاکستری هست رو ببینم
اما چون سرور خاکستری آی پی invalid داره طبیعتا نمیتونم اونو توی وب بروزر نمایش بدم

سوالم اینه که چه راهی رو پیشنهاد میکنید که بتونم سایتی که روی سرور خاکستری هست رو سمت کلاینت ببینم؟

(البته اگر توجه داشته باشید سرور ولید ما (رنگ سبز) توی شبکه سرور خاکستری هست و یعنی باهاش در ارتباط هست پس به نظر خودم باید وب بروزر سمت سرور باشه و اطلاعاتش برای کلاینت ارسال بشه یا همچین چیزی...)

شما چه راهی رو پیشنهاد میکنید؟

با تشکر

hamidhws
جمعه 03 تیر 1390, 15:53 عصر
از دوستان کسی راهی رو پیشنهاد نمیکنه؟

hamidhws
چهارشنبه 08 تیر 1390, 06:00 صبح
همانطور که میدونید کنترل وب بروزر کارش اینه که از طریق همان سیستم کلاینت صفحه اینترنتی مورد نظر مارو لود کنه

اما من میخوام از طرف سرورمون این لود انجام بشه نه کلاینت

شما چه راهی پیشنهاد میکنید؟

d_derakhshani
دوشنبه 31 مرداد 1390, 21:31 عصر
با duplex binding در wcf می تونی هر دو سرور رو به هم وصل کنی، یعنی هر دو همدیگر رو ببینن و باهم ارتباط پیامی داشته باشن. اگر منظورتون از دیدن ارتباط پیامی باشه راه حل ارائه شده مشکل شما رو حل خواهد کرد اما شروع ارتباط باید از سمت سرور خاکستری باشه