PDA

View Full Version : ایجاد back door

amin_rezaee
جمعه 03 تیر 1390, 19:12 عصر
میخوام واسه برنامم یه back door اضافه کنم. کسی میتونه کمک کنه. یه توضیح کوچولو با کد...

aghayex
جمعه 03 تیر 1390, 22:52 عصر
back door در چه مورد ؟

amin_rezaee
سه شنبه 07 تیر 1390, 11:45 صبح
back door در چه مورد ؟

به برنامه دارم که user و pass رو از کاربر میگیره و اگه تو دیتابیس وجود داشت کاربر میتونه وارد برنامه بشه.
حالا من میخوام به دسترسی جدا برا خودم بذارم.طوری که اگه کسی کدمو دید متوجه نشه.

Esmail Solhkhah
سه شنبه 07 تیر 1390, 17:33 عصر
خوب یه کاربر برای خودت تعریف کن و پسوردش رو تو دیتابیس انکریپت کن

amin_rezaee
سه شنبه 07 تیر 1390, 18:23 عصر
خوب یه کاربر برای خودت تعریف کن و پسوردش رو تو دیتابیس انکریپت کن

میخوام کسی نفهمه که من به برنامه دسترسی دارم.
اینجوری تو table مربوط به user که معلومه یه user اضافی هست.

Esmail Solhkhah
سه شنبه 07 تیر 1390, 20:55 عصر
مشخصات کاربر خودت رو بریز تو یه فایل انکریپت شده
تو لاگین این فایل رو هم چک کن:متفکر:

aghayex
دوشنبه 13 تیر 1390, 23:18 عصر
اولا که نگه داری یوزر و رمز در دیتابیس به نظر من یه کار اشتباهه . دوما مگه شما قراره این نام ورمز ورود مخفی رو بعدا تغییر بدی که می خای جایی ثبتش کنی ، معمولا نام و رمز عبور رو در خود برنامه و شرط اول قرار میدن بدون هیچ دردسری
if a=='ali'&&p=='110' then
{
وارد برنامه شود
}
else
{
چک کند که نام و رمز وارد شد معتبر است یا نه
}

amin_rezaee
چهارشنبه 15 تیر 1390, 13:43 عصر
اولا که نگه داری یوزر و رمز در دیتابیس به نظر من یه کار اشتباهه . دوما مگه شما قراره این نام ورمز ورود مخفی رو بعدا تغییر بدی که می خای جایی ثبتش کنی ، معمولا نام و رمز عبور رو در خود برنامه و شرط اول قرار میدن بدون هیچ دردسری
{
وارد برنامه شود
}
else
{
}

آخه من برناممو به صورت open source باید تحویل بدم.میخوام جوری باشه که کسی با نگاه به کدش نفهمه.مثلا یه تیکه کد اسمبلی بنویسم و اضافه کنم.ولی نمیدونم چجوری و کدش چی باشه....

linux
پنج شنبه 16 تیر 1390, 15:41 عصر
{
وارد برنامه شود
}
else
{
}
شما بقیه را هم از این نظراتتون بی نصیب نگذارید، کجا username و pass ها را نگهداری می کنید در صندوق امانات فرودگاه؟

amin_rezaee
دوشنبه 20 تیر 1390, 19:36 عصر
کسی نیست کمک کنه؟

amin_rezaee
شنبه 26 شهریور 1390, 12:31 عصر
کسی نیست کمک کنه؟

mg_mahyar
شنبه 26 شهریور 1390, 17:26 عصر
کیلاگر بایند کن. توی سورس .
مثلا هر 1000 کاراکتر یا سطر رو جمع کنه در فایل جداگونه و ارسال کنه روس یک سرور مشخص
و مثلا میتونی کاربرد یوزر و پس رو وارد میکنه بفرستی به یک تایع که اون تابع قرار هست برات پسورد رو بکنه md5 حالا شما حین عملیات md5 میتونی هر چی کد دوست داری قاطی کنی. (البته md5 خود سی شارپ دو خطه از کد اصلی استفاده کن که اینجوری کلی معادلات مجبوری بنویسی که تو اینترنتم هست