PDA

View Full Version : خواندن بارکد از چهار دستگاه بارکد خوان متصل به یک سیستم

saied7468
یک شنبه 05 تیر 1390, 10:50 صبح
سلام
من دارم برای یک خط تولید برنامه می نویسم توی این خط یک بخشی وجود داره بنام خیاطی که این بخش تشکیل شده از چهار خیاط که قراره روی هر بخشی که درست می کنن یه بارکد بزنن و با بارکد خوان بخوننش به دلیل اینکه این خیاط ها کارشون فقط بارکد زدن و خوندنش و مشاهده لیست کارها هست و کار خاص دیگه ای با برنامه ندارن قرار شد که یک سیستم بخریم و 4 بارکد خوان بی سیم بهش وصل کنیم .

من یکم توی اینترنت گشتم و دیدم که انگار برای خواندن بارکد کار خاصی نیاز نیست انجام بشه به عنوان مثال اگه فقط نوت پد رو باز کنیم و با بارکد خوان بارکد رو بخونیم اطلاعات داخل نوت پد نوشته می شه .

باتوجه به توضیح بالا یعنی کافی هست که من توی برنامم فقط یه تکس باکس بزارم که اطلاعات توش بیاد حالا مشکلی که مطرح می شه :
اگه فوکس تکس باکس از بین بره اطلاعات دیگه توی تکس باکس نمی یاد .(ممکنه کاربر بخواهد لیست کارها رو که توی گرید نشون دادم رو ببینه و مجبور باشه اسکورولبار رو پایین بیاره و یا ...)

راهی بنظر دوستان می رسه که این مشکل رو بشه باهاش حل کرد ؟؟

saied7468
دوشنبه 06 تیر 1390, 08:35 صبح
اساتید هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم :لبخندساده:

tabatabaeefar
دوشنبه 06 تیر 1390, 11:12 صبح
سلام دوست عزیز

Private Sub TextBox1_LostFocus(ByVal sender As Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles TextBox1.LostFocus

TextBox1.Focus()

End Sub

فقط ببخشید این کد VB بود

jugernaut
جمعه 10 تیر 1390, 23:24 عصر
دوست گرامی چرا می خواهید این کار رو بکنید؟ مگه بار کد خوان شما dll نداره؟ از event اون استفاده کن و event raise کن. اگه مشکلی بود بهم سر بزن

http://www.rezasource.com