PDA

View Full Version : چند سئوال مبتدی؟

علی اکبر
دوشنبه 06 تیر 1390, 08:00 صبح
دوستان سلام
من تازه شروع کردم ممنون می شوم راهنمایی کنید

اول : در بالای صفحه چند لیبل دارم اما وقتی برنامه رو اجرا می کنم خیلی کوچیک می شوند می خواهم به تناسب تغییر رزویشن و اندازه browser فونت آنهم بزرگتر ویا کوچتر شود -بحث سایزهای لیبل را هم به صورت اتو کردم اما تغییری نکرد

دوم:اطلاعات یک تیبل از بانک خودندم و در یک دیتاگرید نمایش دادم - حالا چگونه می توانم ستونهای خاصی را با عنوانهای فارسی نمایش بدهم -خیلی جستجو کردم فکر کنم فقط باید در کدهای زیمل تغییر ایجاد کنم نمی شود به صورت کد سی شارپ ستونها و.. را مشخص کرد وتمامی مشخصات تیبل نمایش داده نشود

سوم: چگونه وقتی روی یک رکورد با موس حرکت می کنه دست نمایش داده بشه وبا کیک اطلاعات یک فبلد از همان رکرود بخونه تا بتونیم در فرم دیگری کلیه اطلاعات نمایش بدهیم

با تشکر از همه دوستان

sunn789
دوشنبه 06 تیر 1390, 16:00 عصر
سلام
جواب اول اینکه در کدهای XAML از Grid استفاده کن و همیشه حواستون به Margin , Width , Height باشه احتمالا ً اشتباه شما اینجا بوده
جواب دوتونی برای دیتا گرید خودت DataTemplate و یا template تعریف کنی
سوال سوم مفهوم نبود

علی اکبر
سه شنبه 07 تیر 1390, 07:25 صبح
سلام
جواب اول اینکه در کدهای XAML از Grid استفاده کن و همیشه حواستون به Margin , Width , Height باشه احتمالا ً اشتباه شما اینجا بوده
جواب دوتونی برای دیتا گرید خودت DataTemplate و یا template تعریف کنی
سوال سوم مفهوم نبود

تشکر از لطف شما
در مورد مسئله اول در صورت رعایت مسائل که شما گفتید صرفا اندازه تکست باکس تغییر می کنه اما فونت داده ها تغییری نمی کنه منظور من دقیقا تغییر سایز فونت بود ایا امکان دارد

در مورد مسئله دوم اگه میشه یه کم بیشتر توضیح بدهید
در مورد مسئله سوم
دیتا گرید من حاوب 5 رکورد است و می خواهم وقتی با موس روی رکورد سوم کلیک کنیم اطلاعات یک ستون رکورد سوم را در یک فرم دیگر یا چیلد نمایش بدهید
مجددا تشکر

علی اکبر
شنبه 11 تیر 1390, 09:05 صبح
دستتون درد نکنه
خدائیش یه زمانی توی فروم فاکس پرو که سئوال می کردم با اینکه تعداد کاربران از انگشتان دست تجاوز نمی کردند اما ....
یه سئوال دیگه هم اضافه کنم ان شاالله پاسخی داشته باشم
بعضی مواقع تا کید می کنم بعضی مواقع هنگام اجرا کردن انچه نوشته شده خطای jQuery داده میشه با تایید کردن برنامه اجرا میشه
اما همون برنامه رو چند ساعت بعد بدون مشکل اجرا میشه ؟
ممنونم

parimam
پنج شنبه 16 تیر 1390, 18:29 عصر
سلام,میشه لطفا طریقه bind کردن اطلاعات به datagrid رو توضیح بدید؟