PDA

View Full Version : Merge کردن فایل‌های Dll در فایل Exe

Alghoochi
یک شنبه 12 تیر 1390, 01:41 صبح
باسلام

من ILMerge که توسط مایکروسافت نوشته شده رو دانلود کردم. کلی هم سرچ کردم ولی اکثر کدهایی که تو اینترنت پیدا کردم کار نمی‌کرد و موقع کامپایل برنامه ارور می‌داد. از دوستان کسی اگه با برنامه کار کرده و یا روش دیگه برای قرار دادن فایل Dll داخل فایل Exe سراغ داره بگه تا ما هم استفاده کنیم.

juza66
یک شنبه 12 تیر 1390, 03:56 صبح
سلام دوست عزیز

متوجه حرفات نشدم، میخوای برنامه ای بسازی که بیاد یک فایل رو به فایل دیگه پیوست کنه؟
یا میخوای درون برنامه نویسی ویژال یک فایل Dll رو Include کنی؟

اگه میخوای، فایلی که به Referense اضافه کردی رو درون خود فایل Exe پروژه Include کنی اینکار رو انجام بده:

یک، میتونی به قسمت تنظیمات برنامه بری و از گزینه Reference Patch استفاده کنی

دو، میتونی از تنظیمات خود Reference انتخاب شده گزینه Copy Local رو برابر False قرار بدی

اگه نه، میخوای برنامه ای بسازی که فایلی رو به فایل دیگه Merge کنه از این سورس استفاده کن:

http://www.codeproject.com/KB/files/file_split___merge_tool.aspx

Alghoochi
یک شنبه 12 تیر 1390, 12:06 عصر
سلام دوست عزیز

متوجه حرفات نشدم، میخوای برنامه ای بسازی که بیاد یک فایل رو به فایل دیگه پیوست کنه؟
یا میخوای درون برنامه نویسی ویژال یک فایل Dll رو Include کنی؟

اگه میخوای، فایلی که به Referense اضافه کردی رو درون خود فایل Exe پروژه Include کنی اینکار رو انجام بده:

یک، میتونی به قسمت تنظیمات برنامه بری و از گزینه Reference Patch استفاده کنی

دو، میتونی از تنظیمات خود Reference انتخاب شده گزینه Copy Local رو برابر False قرار بدی

اگه نه، میخوای برنامه ای بسازی که فایلی رو به فایل دیگه Merge کنه از این سورس استفاده کن:

http://www.codeproject.com/KB/files/file_split___merge_tool.aspx

با False کردن Copy Local تغییری در حجم فایل نهایی ایجاد نمی‌شه و همچنان برنامه برای اجرا شدن به فایل dll نیاز داره ولی وقتی فایل dll با فایل exe ادغام بشه حجم فایل نهایی به اندازه فایل dll افزایش پیدا می‌کنه.

alimanam
یک شنبه 12 تیر 1390, 22:46 عصر
با سلام

برای این منظور میتونین از ابزارهای محافظت از کد استفاده کنین که این قابلیت رو دارن که فایل های dll رو به فایل اجرایی ( EXE ) هم Embedd یا Merege کنن یکی از بهترین این ابزارها برنامه Dot . Net Reactor هستش دومیش هم برنامه معروف Smart Assembly به اختیار خودتون میتونین یکی رو انتخاب کنین .

موفق باشید ./

hamidghavami
چهارشنبه 18 آبان 1390, 12:42 عصر
سلام. از برنامه ILMerge استفاده کن.