PDA

View Full Version : سوال: اضافه کردن فیلد به صورت اتوماتیک

مهدی صداقت
چهارشنبه 29 تیر 1390, 15:53 عصر
سلام دوستان
من یک برنامه دارم که کاربر میتونه برای یک فعالیت چند هدف تعریف کنه ومی خواهم این کار رو با اجاکس یا جاوا اسکریپت بکنم که جالب بشه
می خواهم یک عکس کنار آن گروه از تکس فیلدها بذارم وکاربربا کلیک روی ان عکس ان گروه از فیلدها تکراری براش باز یشه ولی برای چند تا فیلد چیزیی تو اینترنت پیدا نکردم لطفا کمک کنید اینم عکس از صفحه برای اینکه بهتر متوجه بشید:گریه:

Mr FTHEL
چهارشنبه 29 تیر 1390, 20:47 عصر
من که نفهمیدم میخوای چیکار کنی پ خ کن منظورت رو تا ج.اب رو اینجا بزارم
منظورت اینه که میخوای با اون علامت + فیلد اضافه کنه؟
اگر منظورت اونه میتونه از for کمک بگیری

مهدی صداقت
پنج شنبه 30 تیر 1390, 08:38 صبح
بله من می خواهم با ان + چند تا فیلد در هر مرحله کلیک کردن اضافه کنم
خودم ان شکل بالا رو که می بینی برای حالتی که یک فیلد اضافه کنه رو درست کردم حالا برای چند تا فیلدش رو موندم

مهدی صداقت
پنج شنبه 30 تیر 1390, 11:28 صبح
سلام دوستان این کد رو خودم پیدا کردم ولی تمام فیلدها رو با یک نام میسازه من می خواهم نامشون هم منحصر به فرد باشه
کسی می توانه این کدرو برام تغییر بده یا کدی با این مشخصات بران بذاره؟

مهدی صداقت
پنج شنبه 30 تیر 1390, 11:31 صبح
html> <head> <title></title> <script language="javascript"> fields = 0; function addInput() { if (fields != 10) { document.getElementById('text').innerHTML += "<br>Title: <input type='text' name='title' /><br />Name: <input type='text' name='name' /><br />Copy: <input type='text' name='copy' /><br>"; fields += 1; } else { document.getElementById('text').innerHTML += "<br />Only 10 data entries allowed."; document.form.add.disabled=true; } } field = 0; function addErase() { if (field != 1) { document.getElementById('erase').innerHTML += "<input type='button' onclick='reset()' value='Reset fields' />"; field += 1; } else { } } </script> </head> <body> <form name="form" action="form.php" method="post"> Title: <input type="text" name="title" /> <br />Name: <input type="text" name="name" /> <br />Copy: <input type="text" name="copy" /> <p> <div id="text"> </div> </p> <p> <input type="button" onclick="addInput(),addErase()" name="add" value="Add input field" /> </p> <br /> <input type="submit" value="Submit" /> <div id="erase"> </div> </form> </body> </html