PDA

View Full Version : نظر شما درباره جداسازی اعلانات عمومی از تاپیکهای بخشها چیه؟

مهدی کرامتی
سه شنبه 29 مهر 1382, 01:35 صبح
در حالت قبلی سیستم، اعلانات عمومی (آنهایی که با کلمه "توجه" مشخص میشوند) علاوه بر صفحه اصلی در لیست تاپیکهای هر بخش نیز اضافه میشد.

این امر در صورت زیاد شدن تعداد اعلانات عمومی باعث اشغال فضای تاپیکها در بخشها می‌شد. بنابراین تصمیم گرفته شد برای رفع این مشکل اعلانات عمومی در بخشها در یک کادر جداگانه و جدا از تاپیکهای بخش نمایش داده شود.

با توجه به اینکه هدف افزودن امکان اعلانات عمومی، آگاه ساختن کاربران همه بخشها از یک موضوع خاص میباشد، بنظر شما با در نظر گرفتن مشکل فوق و هدف افزودن این امکان آیا بهتر است اعلانات در بخشها در یک کادر جداگانه نمایش داده شود (مانند الان) یا بهمراه تاپیکهای هر بخش (مانند گذشته)؟

Kambiz
سه شنبه 29 مهر 1382, 01:50 صبح
به عقیده من هیچکدوم! :|
همین که این اعلانات در صفحه اصلی فروم دیده می‌شوند کافیه.

kia1349
سه شنبه 29 مهر 1382, 07:18 صبح
اگه فقط آخریش تو هر فروم باشه بهتره

Inprise
سه شنبه 29 مهر 1382, 08:33 صبح
نظر این حقیر :

الف) از قسمتهای مختلف حذف بشه و فقط در صفحه اصلی باشه

ب) تو صفحه اصلی هم حتی الامکان یکی دو موضوع همزمان بیشتر نباشه ! الان پنج شش تاست و بیم این میره که یواش یواش تمام مسج برد بشه " توجه" !! :mrgreen:

مهدی کرامتی
سه شنبه 29 مهر 1382, 10:45 صبح
خیالت راحت باشه. این اعلانات تایمر دارند و خودشون بعد از تعداد روزهای تعیین شده غیرفعال میشن. بنابراین نگران پر شدن صفحات نباش! :idea:

S.Azish
سه شنبه 29 مهر 1382, 11:33 صبح
به نظر من اصلآ جاشون مناسب نیست و باعث کم شدن تعداد بازدیدهای افراد شده چراکه باعث تکراری و یک شکل شدن صفحات شدن.

ehsan-ets
سه شنبه 29 مهر 1382, 13:03 عصر
به نظر من هم بهتره که فقط در یک قسمت(همون صفحه اصلی) قرار بگیره و در یک تاپیک خاص به اسم مثلا « اعلانات » این موضوع ها قرار بگیره نه در بخشهایی مثل خبر و....

Mohammad_Mnt
سه شنبه 29 مهر 1382, 15:28 عصر
همین طوری که الان هست خیلی عالیه

vadood
سه شنبه 29 مهر 1382, 20:34 عصر
من هم دوست ندارم اعلان ها رو همش ییبنم :( خسته کننده است همه جا اعلان

zehs_sha
چهارشنبه 30 مهر 1382, 11:14 صبح
همین که این اعلانات در صفحه اصلی فروم دیده می‌شوند کافی می باشد به نظر من الان خیلی بی مزه شده :( .

SReza1
چهارشنبه 30 مهر 1382, 17:06 عصر
به نظر من فقط در صفحه اصلی باشه!!

Harry
چهارشنبه 30 مهر 1382, 17:13 عصر
همین که این اعلانات در صفحه اصلی فروم دیده می‌شوند کافی می باشد به نظر من الان خیلی بی مزه شده :( .

من هم موافقم .

vadood
چهارشنبه 30 مهر 1382, 21:33 عصر
همین طوری که الان هست خیلی عالیه

همین کارا رو می کنی طلایی میشی دیگه ! :oops:

Mohammad_Mnt
چهارشنبه 30 مهر 1382, 22:18 عصر
هر چی بشیم بازم خاک پای شماییم :mrgreen:

Mashatan
چهارشنبه 30 مهر 1382, 23:28 عصر
در نظر بگیرید یک مطلبی که در تابلو اعلانات شرکتی وجود داره یک کپی شو در اتاق رئیس و معاون و منشی و کارمند و ... میزدن چی میشد ؟! :wink:
من با کامبیز و هم فکرانش موافقم .

ارادتمند مشاطان

amin_programmer
پنج شنبه 01 آبان 1382, 00:00 صبح
به نظر من هم تو همون صفحه اصلی باشه بهتره .

کم حوصله
پنج شنبه 01 آبان 1382, 01:00 صبح
والا راست میگه هر جا می ری این اعلانات می خوره تو ذوق آدم بابا تو همون صفحه اصلی که هست کافیه همه اول میان تو صفحه اصلی بعد می رن تو بخشهای مورد نظرشون خوب اگر بخواهند می توانند تو همون صفحه اصلی بروند و بخونند :wink:

در نظر بگیرید یک مطلبی که در تابلو اعلانات شرکتی وجود داره یک کپی شو در اتاق رئیس و معاون و منشی و کارمند و ... میزدن چی میشد ؟!

بابا راست میگه :wink:
الان که اینا این جوریه :(

مهدی کرامتی
پنج شنبه 01 آبان 1382, 01:50 صبح
خوب اینم بخاطر گل روی همه شما.

نمایش اعلانات عمومی از بالای بخشها حذف شد. :idea:

کم حوصله
پنج شنبه 01 آبان 1382, 12:43 عصر
تشکر آقای کرامتی عزیز که برای نظرات دیگران احترام قائل هستید :oops: :oops:
مرسی این جوری بهتر شد :wink: :mrgreen: