PDA

View Full Version : سوال در مورد PACKAGE FAX

Kamyar.Kimiyabeigi
دوشنبه 11 مهر 1384, 09:48 صبح
درود من شنیدم که Oracle خودش Package Fax داره میخواستم بدونم درسته ؟ و چه جوری میتونم راه اندازیش کنم؟
ممنون

Achchan
چهارشنبه 13 مهر 1384, 09:07 صبح
OK,you have heared right! But it is not Fax package,it called "Collaboration Suite" and offer multiple options including Fax,Mail,Web confrencing and ...

You can get the CD and begin it. Try to read documents properly before starting the career.
-Good luck!

oxygenws
پنج شنبه 14 مهر 1384, 00:10 صبح
ممنون آچان، این نرم افزار رو حدود 1 ماه پیش رو ویندوز نصب کردیم، نرم افزار به درد بخوری بود، خوراک ادارات و سازمان ها بود.
چیزی در مورد هزینه لایسنس و خرید چندین بسته (مثلا لایسنس 10 تایی) داری؟
ممنون :)

Sepidar
پنج شنبه 14 مهر 1384, 00:16 صبح
راستی تا اونجایی که یادمه فروم برنامه نویس یه فروم فارسی بود. حاج امید کن آی اسپیک اینگیلیش؟

oxygenws
پنج شنبه 14 مهر 1384, 19:31 عصر
راستی تا اونجایی که یادمه فروم برنامه نویس یه فروم فارسی بود. حاج امید کن آی اسپیک اینگیلیش؟
چه کنم سید؟؟ هر چی بهشون میگم فارسی بنویسید، می گن، تو انجمنی که انگلیسی یه (ویرایشگرش هنوز انگلیسی یه)، چرا فارسی بنویسم.
ایشون رو ارجاع دادم به قوانین سایت، گفتند "قوانین کجاست؟".... گشتم، نبود..... حق رو به ایشون دادم.

باشد که حاجی یه حالی بده و قوانین رو **مستند** کنه :) ;)

Achchan
یک شنبه 17 مهر 1384, 17:28 عصر
Dear Omid,
Sorry but I have no licensed version! Are you going to purchase a license? What a nice man! I ca n send you the link to documentation and maybe you have to mail to oracle support or Metalink(if you have customer number) to inform you about the legal subjects.

http://www.oracle.com/technology/documentation/collab10g.html
-Best wishes and feel free to mail me: baronc_rampantc@yahoo.ca

oxygenws
دوشنبه 18 مهر 1384, 09:15 صبح
نه، اما برای شرکت های دولتی، نسخه ثبت شده لازمه (یعنی بسیار بهتره که اینطوری باشه) :)
خیلی ممنون به خاطر لینک.