PDA

View Full Version : راست چين كردن گريد ويو

ali_habibi1384
شنبه 08 مرداد 1390, 22:51 عصر
73118
در هر دو عكس گريد ها راست به چپ هستند اما در گريد پايين كدها برعكس نوشته شده است گريدي كه من باهاش كار ميكنم عكس بالاست اما مشتري حالت گريد پايين رو خواسته با اينكه اطلاعات هر دو از يك جدول خونده شده اما من نميتونم كد ها رو مثل حالت پايين تنظيم كنم.
لطفا راهنمايي كنيد.كسي كه گريد پايين رو طراحي كرده چه ترفندي به كار برده؟

Mani_rf
یک شنبه 09 مرداد 1390, 08:44 صبح
تو گرید بالا برای جدا کردن کد ها از _ (UnderLine) استفاده کردی و در گرید پایین از 2تا فاصله و - (خط تیره) خب این دوتا که اصلا یکی نیستند، تو دیتابیس به چه صورتی ذخیره شده؟ حالت بالا؟ و می خوای که به شکل پایینی نمایش داده بشه؟
میشه واضح تر توضیح بدی؟

ali_habibi1384
یک شنبه 09 مرداد 1390, 11:37 صبح
برنامه بالا يك ديتابيس ديگه هستش و كلا يه برنامه ديگه و پاييني يك برنامه ديگه.اما گمان نميكنم دو تا اسپيس و خط فاصله چيزي رو حل كنه در هر صورت تست ميكنم.اما فرضض كنيد انتخاب مشتري اين باشه اونوقت چي؟

ali_habibi1384
یک شنبه 09 مرداد 1390, 11:46 صبح
راهي رو كه فرموديد تست كردم اما نتيجه اي حاصل نشد! همونطور كه قبلا بود ظاهر ميشه

Mani_rf
یک شنبه 09 مرداد 1390, 11:49 صبح
فکر میکنم عوض کنه، امتحان کن.
اگر انتخاب مشتری به اون شکل باشه باید نحوه جنریت کردن کد و ذخیره رو عوض کنی. مگر اینکه این مشکل را همون راست به چپ بودن زبان فارسی ایجاد کنه که فکر میکنم قابل حل باشه.

Mani_rf
یک شنبه 09 مرداد 1390, 11:52 صبح
یک مسئله دیگه ، نوع فیلد گرید که ععداد رو توش میریزی را رشته ای کن، عددی باشه صفر های اول را حذف میکنه. کد کاغذ را نگاه کن. (البته اگه دقیقا دیتای نمایش داده شده یکی است.)

ali_habibi1384
یک شنبه 09 مرداد 1390, 12:52 عصر
نوع رشته اي هستش اما بازهم همونه.

Behzad_MCP
یک شنبه 09 مرداد 1390, 13:55 عصر
دوستان به نظر من مشکل از CultueInfo باشه ، چون احتمالا تو برنامتون Culture : fa-IR هست گرید ویو هم داره بر همین اساس خودشو مرتب میکنه ولی چون عدد و کاراکتر در کناره هم هستن یه کم گیج میشه و همرو راست چین نشون میده . به نظر من با استفاده از کلاس CurentRegionandInfoBuilder یک Custom Cultue درست بکنی و یک type جدید براش درست کنی مشکل حل بشه . البته من اینکاره نکردم فقط نظرمو میگم

Behzad_MCP
یک شنبه 09 مرداد 1390, 14:22 عصر
البته اینکه تو پست قبلی گفتم خیلی داستان داره . اگه بشه Direction فقط اون سلول رو LTR بکنی فکر کنم حله چون به همون دلیل CultureInfo سلولت الان RTL هست

ali_habibi1384
یک شنبه 09 مرداد 1390, 15:42 عصر
ممنون از نظراتتون.من سلول يا ستون يك گريد رو نميشه RTL كرد اگه بخوايم عوض كنيم در اصل بايد RTL كل گريد رو جابجا كنيم كه باز بهم ميريزه.خوشبختانه من اين مشكل رو با تغيير خروجي StoredProcedure حل كردم اما اگر بازهم بشه كاريش كرد عاليه.