PDA

View Full Version : آموزشگاه برنامه نویسی برای PHP

hessam abjam
شنبه 15 مرداد 1390, 15:35 عصر
سلام به همه
یه سوال دارم. آموزشگاه برنامه نویسی برای PHP که درست و حسابی باشه می تونید بهم معرفی کنید؟ ممنون

رضا قربانی
شنبه 15 مرداد 1390, 17:39 عصر
توی کدوم شهر هستید تا بهتون معرفی کنم

البته بچه های قوی هم توی این سایت هستند که می تونن کمکتون کنند

maysam.m
شنبه 15 مرداد 1390, 18:15 عصر
بهترین آموزشگاه همین آموزشگاه برنامه نویس است. دوره های اون رو هم میتونی در تبلیغ بالای انجمن ببینی.

رضا قربانی
شنبه 15 مرداد 1390, 19:52 عصر
بهترین آموزشگاه همین آموزشگاه برنامه نویس است. دوره های اون رو هم میتونی در تبلیغ بالای انجمن ببینی.
همیشه بهتر هم وجود داره . شاید توی تهران خوب باشه نه بهترین

maysam.m
شنبه 15 مرداد 1390, 20:31 عصر
همیشه بهتر هم وجود داره . شاید توی تهران خوب باشه نه بهترین

سلام

من نگفتم که بهترین آموزشگاه از بین تمام آموزشگاه های کشور ، آموزشگاه برنامه نویس ـه . - هر چند که می تونه باشه - بلکه منظورم این بود به جای گشتن به دنبال آموزشگاه بهترین و مورد اعتمادترین آموزشگاه همین آموزشگاه برنامه نویس ـه .

در ضمن باید دید این دوستمون میخوان در چه سطحی بروند آموزشگاه . مثلا در سطح مبتدی که دیگه این حرفها خیلی معنی نداره!

و در آخر اینکه مگر شما آموزشگاه برنامه نویس آمده ای که مدعی وجود بهتر از آن را داری؟ شما بر چه اساسی این مقایسه را انجام دادی و چگونه به این نتیجه رسیدی؟

یا حق

hessam abjam
شنبه 15 مرداد 1390, 22:50 عصر
آقایان محترم دعوا نکنید
من تهرانی هستم و در تهران زندگی می کنم. مثلا پی اچ پی کار کردم ولی نه کامل در حد انجام یه پروژه واقعی. جاوا اسکریپت بلد نیستم. اچ تی ام ال بلدم در حدی که باید بلد باشم ولی توی ترکیب و مقداردهی به پی اچ پی مشکل دارم. بذارید خلاصه بگم من سطحم متوسط رو به بالاست. بلدم ولی کامل نیست. می خوام یه جایی باشه که بتونم نواقصم رو رفع کنم و یه پروژه عملی درست درمون انجام بدم. امیدوارم منظورم رو متوجه شده باشید. در ضمن می خوام جایی باشه که امتحان شده باشه و رضایت دانشجویان رو به دنبال داشته باشه.
ممنون توجهتون

famarini
یک شنبه 16 مرداد 1390, 12:05 عصر
سلام به همه دوستان

آموزشگاه برنامه نویس فقط به درد آشنایی با پی اچ پی می خوره و سطحشم خیلی پایین سوالات هم جواب داده نمی شه و اگر جواب داده بشه خیلیاش پیچونده می شه

خودم در کلاسها بودم پس بیخودی پولتونو هدر ندید اگر فکر کردین حرفه ای می شین

رضا قربانی
یک شنبه 16 مرداد 1390, 12:25 عصر
سلام

من نگفتم که بهترین آموزشگاه از بین تمام آموزشگاه های کشور ، آموزشگاه برنامه نویس ـه . - هر چند که می تونه باشه - بلکه منظورم این بود به جای گشتن به دنبال آموزشگاه بهترین و مورد اعتمادترین آموزشگاه همین آموزشگاه برنامه نویس ـه .

در ضمن باید دید این دوستمون میخوان در چه سطحی بروند آموزشگاه . مثلا در سطح مبتدی که دیگه این حرفها خیلی معنی نداره!

و در آخر اینکه مگر شما آموزشگاه برنامه نویس آمده ای که مدعی وجود بهتر از آن را داری؟ شما بر چه اساسی این مقایسه را انجام دادی و چگونه به این نتیجه رسیدی؟

یا حق

سلام به همه دوستان

آموزشگاه برنامه نویس فقط به درد آشنایی با پی اچ پی می خوره و سطحشم خیلی پایین سوالات هم جواب داده نمی شه و اگر جواب داده بشه خیلیاش پیچونده می شه

خودم در کلاسها بودم پس بیخودی پولتونو هدر ندید اگر فکر کردین حرفه ای می شین
نمی دونم والا

yakouza
یک شنبه 16 مرداد 1390, 22:50 عصر
مام بودیم برادرا. زیاد اون چیزی که میخاستیم عایدمون نشد...

Omidrazavi
جمعه 02 تیر 1391, 17:28 عصر
چرا آدمارو دلسرد می کنید ؟خوب من که الان ثبت نام کردم چی ؟ یعنی پولمو انداختم دور؟ شما که اینهمه بد می گید پس چرا شرکت کردید؟ جایی رو میشناسید که حرفه ای یاد بدهند ؟ برای حرفه ای یاد گرفتن حرفه ای هم باید پول پرداخت بشود .

MMSHFE
جمعه 02 تیر 1391, 18:54 عصر
من کلاً کاری به این آموزشگاه و اون آموزشگاه و... ندارم. کلاً اگه میخواین خوب پیشرفت کنید، سعی کنید از کسی بپرسین که خودش از اون راه کسب درآمد نمیکنه چون هیچ آدم عاقلی (البته با تعریفی که از عقل توی ایران داریم)، برای خودش رقیب درست نمیکنه. بنابراین، مطمئن باشین هرجا مراجعه کنید (تأکید میکنم هرجا)، صرفاً نکاتی رو بهتون میگن که با کمی وقت گذاشتن، خودتون هم یاد میگرفتین و به قول معروف فوت کوزه گری رو به شما یاد نمیدن. بنابراین، دست به کار بشین و از e-Bookهای زبان اصلی استفاده کنید. اگه با زبان هم مشکل دارین، کاری نداره، یک Dictionary نصب کنید و از اون استفاده کنید. خواهید دید که بعد از یک مدت کوتاه، زبانتون هم تقویت میشه و به راحتی متون e-Bookها رو متوجه میشین چون خیلی سنگین نوشته نشده و متن راحتی داره (متن ادبی انگلیسی نمیخواین بخونید که نگران استعاره ها و ضرب المثلها و فنون ادبی پیچیده توی متن باشین - مطمئن باشین متنی که دارین میخونین، متن ساده هست چون هدف از نوشتن e-Book فهم ساده و آسان اون هست).
بد نیست به سایت www.flazx.com (http://www.flazx.com) سر بزنید. من خودم شخصاً خیلی از دانسته هام رو مدیونش هستم.
موفق باشید.

Omidrazavi
شنبه 03 تیر 1391, 09:48 صبح
ممنونم از پاسخ و راهنماییتون استاد. من زبانم خوبه و به راحتی می فهمم و ترجمه هم می کنم. من کلاس رو انتخاب کردم که پایه و اصول رو یاد بگیرم و سپس با یک پروژه کوچک شروع کنم و کمکم با آزمون و خطا گسترشش بدم. البته با وجود استادی مثل شما / :) من می تونم اشکالاتمو در آینده از شما بپرسم > ؟ البته توی فروم های معتبر خارجی هم ثبت نام می کنم . شما سایتی رو می شناسید که بتونم با عضو شدن در اون بتونم خودمو بالا بکشم :) ممنونم

ayub_coder
شنبه 03 تیر 1391, 10:09 صبح
بهترین مرجع پس از شورع کار Document خود php هستش به آدرس php.net

Omidrazavi
یک شنبه 04 تیر 1391, 15:12 عصر
سلام استاد . واقعا از معرفی این سایت ازتون ممنونم :) خیلی خوبه :) انشالله همیشه موفق باشید :)

Omidrazavi
سه شنبه 24 مرداد 1391, 12:38 عصر
سلامی دوباره استاد این وبسایت www.flazx.com (http://www.flazx.com) که دیگه فایل هاش در دسترس نیستند ! یه سایت مثل این می شناسید ؟

AbiriAmir
سه شنبه 24 مرداد 1391, 13:08 عصر
دوستان من اصلا به آموزشگاه چندان اعتقادی ندارم
همونطور که استاد شهرکی هم فرمودن توی ایران کسی یاد نگرفته که اندوخته هاشو به بقیه یاد بده! که به قولا پسفردا بیاد برای خودش شاخ بشه!
بهترین راه اینه که خودتون دست به کار شید
روی کد ها و cms های آماده کار کنید... ادیت کنید... هرجا مشکل داشتید سایت php.net بهترین منبع هست... همیشه گوگل برای سوالاتون جواب پیدا میکنه! کسی که خودش نره دنبالش و همش فکر یکی باشه که بیاد یادش بده هیچی نمیشه! البته این نظر منه...
من خودم php رو بدون هیچ استادی یاد گرفتم
خوب هم توش پیشرفت کردم و از کار خودم راضی هستم
پروژه هم گرفتم و هروقت هم مشکلی توش پیدا کردم با یکم جستجو جواب گرفتم...
موفق باشید

AbiriAmir
سه شنبه 24 مرداد 1391, 13:09 عصر
ضمنا توی چه شهری هستید؟ تهران؟

farhadfery
سه شنبه 24 مرداد 1391, 13:29 عصر
همونطور که استاد شهرکی هم فرمودن توی ایران کسی یاد نگرفته که اندوخته هاشو به بقیه یاد بده! که به قولا پسفردا بیاد برای خودش شاخ بشه!
عزیز انقدر ایران ایران نکن. ایران چه کسانی هستند؟ من و تو و دیگرانیم دیگه.
خود شما چه قدمی برداشتید که اندوخته ها تونو به دیگران یاد بدید؟
بارها هم گفتم: من نمی دونم چرا تا به یه نفر می گی باید مطالعه کنی. برای توجیه خودش و راحتی خودش. می گه مشکل ما ایرانیا!!
دست بردارید تو رو خدا. خودمون را درست کنیم. من تو انجمن یا جایی ندیدم که هلو بپر تو گلو! باشه.
به جز همین بخش php برنامه نویس. طرف می یاد پست می زنه که کد می خوام!!!. بچه ها وقت خودشون را می گذارند راهنمایی می کنند. تازه می یاد طلبکارانه می گه من که گفتم کد می خوام!
-----------------
این انجمن یکسری از افراد را بد پرورش داده! بهشون هم داره ظلم می شه. چون روش درست استفاده از انجمن را یاد نگرفتند.
------
ما انچه باید بگوییم را گفتیم.

MMSHFE
جمعه 27 مرداد 1391, 08:41 صبح
سلامی دوباره استاد این وبسایت www.flazx.com (http://www.flazx.com) که دیگه فایل هاش در دسترس نیستند ! یه سایت مثل این می شناسید ؟
سایت زیاده. کافیه دنبال Free Computer E-Books بگردین. سایتهای ایرانی مثل txt.ir و irpdf.ir و... هم هستن. من خودم آرشیو تقریباً کاملی از کتابهای مربوط به برنامه نویسی و طراحی وب سایت Flazx.com دارم که اگه خدا بخواد، به زودی سایتی مشابه Flazx.com ولی ایرانی حاوی کتابهای نسبتاً کمیاب و خوب رو با قابلیت دانلود رایگان، طراحی و اجرا میکنم. درسته مدتیه کمتر به سایت سر میزنم ولی مطمئن باشین بیکار نیستم. به زودی با کلی خبرهای خوب برمیگردم. موفق باشید.

AbiriAmir
جمعه 27 مرداد 1391, 23:25 عصر
عزیز انقدر ایران ایران نکن. ایران چه کسانی هستند؟ من و تو و دیگرانیم دیگه.
خود شما چه قدمی برداشتید که اندوخته ها تونو به دیگران یاد بدید؟
بارها هم گفتم: من نمی دونم چرا تا به یه نفر می گی باید مطالعه کنی. برای توجیه خودش و راحتی خودش. می گه مشکل ما ایرانیا!!
دست بردارید تو رو خدا. خودمون را درست کنیم. من تو انجمن یا جایی ندیدم که هلو بپر تو گلو! باشه.
به جز همین بخش php برنامه نویس. طرف می یاد پست می زنه که کد می خوام!!!. بچه ها وقت خودشون را می گذارند راهنمایی می کنند. تازه می یاد طلبکارانه می گه من که گفتم کد می خوام!
-----------------
این انجمن یکسری از افراد را بد پرورش داده! بهشون هم داره ظلم می شه. چون روش درست استفاده از انجمن را یاد نگرفتند.
------
ما انچه باید بگوییم را گفتیم.

دوست عزیز شما دلت از اون تاپیک سوالای تکراری پره اینجا سر من خالی میکنی!
آره من گفتم... من خودم رو از بقیه جدا نکردم... همین من و شما هم همینطوریم... شما شده 1 جایی بری سر کلاس آموزشی هر نکته ای که خودتون بلدین رو یاد بدین؟ (کم پیش میاد)
بعضی چیزا حقیقته و باید قبولش کرد
شما میتونی بری تو خیابون بگی فرهنگ رانندگی درست و حسابی داریم؟! آقا نداریم دیگه نداریم...
بله من 17 سالم بیشتر نیست با این حال خیلی کارا کردم... اطلاعاتم زیاد نیست اما هرکار از دستم برمیومده انجام دادم
شاید توی این انجمن فعالیتم کم باشه اما توی انجمن راش (www.rashcms.com/forum) میتونید برید فعالیت من رو ببینید... من کی گفتم باید هلو بپر تو گلو باشه؟! من کی سوال پرسیدم گفتم کد برام بذارید؟! بگرد پیدا کن بگو دیگه...
بله ایرانی من و تو و دیگرانیم... منم همین رو میگم... من سعی دارم خودم رو درست کنم... شما هم مطمئنا با فهم و شعورید و تلاش دارید که اوضاع رو بهتر کنید... این خودش 2تا قدمه ;) اما قبول کنید که جریان جامعه چیز دیگست
شما هرچقدر هم که میخوای خوب رانندگی کن... میتونی بگی ملت فرهنگ رانندگی دارن؟! نه! فقط میتونی بگی من دارم سعیمو میکنم
الان موقعیت من و شما هم همینطوره... داریم سعیمون رو میکنیم ;) و امیدواریم روزی همه در این راه تلاش کنن...