PDA

View Full Version : سوال: برنامه چت ساده

monirprogram
دوشنبه 17 مرداد 1390, 12:02 عصر
سلام دوستان. من یه برنامه ساده چت برای ارسال فایل و متن نوشتم. متن درست ارسال میشه ، کد ارسال فایل هم جدا گانه درست جواب میده. اما کل برنامه موقع ارسال فایل خطا میده. لینک برنامه رو براتون گذاشتم،میشه لطفا لطفا لطفا یه نگاهی بهش بندازید.:ناراحت::ناراحت::نار احت::ناراحت:
البته این رو هم بگم برای اجرای برنامه باید از کمبوباکس اسم کامپیوتر خودتون رو انتخاب کنید
و خطایی که دیده میشه
73480

73479

monirprogram
دوشنبه 17 مرداد 1390, 13:18 عصر
بزارید اصلاح کنم. برنامه دفعه اول فایل ارسال نمیکنه . اما دفعه دوم خطا میده و فایل دوم ارسال میشه!!!!!!!!!!!!!!! اما بعد دیگه کار نمیکنه

monirprogram
دوشنبه 17 مرداد 1390, 14:51 عصر
جالب بود،مسئله ام برطرف شد. چون نمونه خطا دار رو گذاشتم، تصحیحش رو هم میگم برا دوسایی که میخوان استفاده کنن.
تنها کاری که لازم بود انجام بشه این بود که دستو رobj = New FTServerCode() داخل load مربوط به فرم تعریف بشه. فقط همین:لبخند:

monirprogram
شنبه 22 مرداد 1390, 11:14 صبح
سلام مجدد. دوستان من برنامه بالا رو کمی ویرایش کردم. الان روی همه سیستمهای شرکت کار میکنه. اما متاسفانه مسئول اینجا یه لپ تپ داره که ظاهرا سیستمش چند تا ip داره. برنامه ip سیستمش رو تشخیص میده، اون میتونه به سیستم من متصل بشه و من پیامهاشو میبینم. اما متاسفانه سیستم من بهش وصل نمیشه. و پیغام میده ارتباط برقرار نشد.
من سر در نمیارم دلیلش چی میتونه باشه. البته این هم بگم یکی از ipهاش هم مدام تغییر میکنه. من حتی ip رو دستی وارد میکنم ،اما نتیجه نداد.

monirprogram
یک شنبه 23 مرداد 1390, 09:50 صبح
یه نگاهی به این تاپیک کنید لطفا:لبخندساده: