PDA

View Full Version : میزان Send و Receive اینترنت (تاکید می کنم فقط اینترنت) یک کانکشن

daniyal_1363
سه شنبه 18 مرداد 1390, 18:19 عصر
سلام

طاعات و عبادات همه مهندسین عزیر قبول

من یه تازه کار توی VB.net هستم ( 6 سال با Vb کار کردم و تازه 2 ماه که شروع به کار با VB.net کردم)
میخوام بدونم چه جوری میتونم میزان دقیق Send و Receive از اینترنت یک کانکشن بخصوص رو اندازه بگیرم؟

با توجه به امکانات VB.net مطمئنم که این کار شدنیه و در سایت های خارجی تونستم میزان Send و Receive یک کانکشن رو بدست بیارم ( در این نمونه ها تمامی Send و Receive ها محاسبه میشه، یعنی اگه شما از طریق Lan یا Wireless به شبکه محلی وصل باشین و اینترنتم داشته باشین در صورتی که فایلی از سیستم های دیگه کپی بگیرین یا یه سیستم دیگه از شما کپی بگیره (از طریق شبکه محلی) به میزان Send و Recevie شما همون اندازه اضافه میشه )

در اصل میخوام میزان Send و Receive مجزای اینترنت و شبکه محلی رو محاسبه کنم ممنون میشم اگه کسی کد نمونه داره که تست شده برام بزاره و یا راهنمایم کنه )

متشکرم :قلب:

daniyal_1363
جمعه 04 شهریور 1390, 10:27 صبح
سلام

خوب فایلی که ضمیمه میکنم یه نمونه از نمایش Send و Receive از طریق یک کانکشن در Net خیلی هم دقیق محاسبه میکنه

مشکل : مشکل من اینکه اگه با یک سخت Wierless یا Lan به یک شبکه محلی و همزمان با همون سخت افزار به اینترنت وصل باشم میزان Send و Receive نمایش داده برابر با اطلاعات فرستاده شده و گرفته شده از ظریق اینترنت و شبکه محلی ، مشکل همین جاست که من فقط Send و receive اینترنت رو میخوام ( یعنی اینکه اگه یه فایل 50Mb رو توی شبکه محلی (از یه سیستم به یه سیستم دیگه) منتقل کنیم این 50Mb هم اضافه میشه)

خواهش میکنم اگه مطلبی به نظرتون میرسه حتماً بگین ( حتی اگه خیلی خیلی ناچیز باشه) فقط دانلود کننده نباشین - شاید همون مطالب کوچیک شما مشکل من و خیلی دیگه رو حل کنه
ان شاء الله که به یه نتیجه خوب برسیم

goldensoft
شنبه 05 شهریور 1390, 04:16 صبح
سلام دوست عزیز
فایل زیر رو دانلود کنید، امیدوارم را حل مشکلتون باشه

daniyal_1363
شنبه 05 شهریور 1390, 09:54 صبح
سلام دوست عزیز
فایل زیر رو دانلود کنید، امیدوارم را حل مشکلتون باشه

از توجهتون واقعاً ممنونم دوست عزیز:لبخندساده:

این نمونه خیلی خیلی عالیه ولی مشکل همچنان پا برجاست ( Send و Receive یک سخت افزار رو برمیگردونه یعنی هم اینترنت و هم شبکه محلی :متفکر:)

من فکر میکنم اگه روی نمونه دوست عزیز (goldensoft (http://barnamenevis.org/member.php?110684-goldensoft)) بیشتر کار بشه، میشه مشکل رو حل کرد