PDA

View Full Version : لطفا كسي اگه بلده در مورد كريستال راهنماييم كنه

miki_ir
شنبه 22 مرداد 1390, 19:40 عصر
سلام
من قبلا گزارشگيري كردم اما نه توي C# و نه با كريستال .
من هر چي گشتم يه چيز جامع كه جوابمو بده پيدا نكردم تو پخش گزارشگيريم پرسيدم سه روزه يه نفر جواب نداده
خب هستن كسايي كه زحمت كشيدن ياد گرفتن اگه بلدن راهنمايي كنن كه ماهم دو ماه دنبال اين نباشيم

من با اتصال به پايگاه و دستورات ado مشكلي ندارم
حالا من ميخام از چند جدول يه فيلداييو انتخاب كنم و نتايج بين دو تاريخ خاصو نشون بدم

Select A.f1 , A.f2 , B.f1 , B.f5 Where A.date < تاريخي كه كارب مي دهد and > تاريخ نهايي كه كاربر مي دهد
خب
كلا مراحل كار چيه
فرض كنيد به پايگاه وصلم
كريستالم به پروژه اضافه كردم

اگه كدي بگيد بهتر از ويزارده .
من يكم از لحاظ منطق كار و روال كار بيشتر مشكل دارم

ممنون

miki_ir
شنبه 22 مرداد 1390, 22:01 عصر
ممنونم عزيز;
اين قسمتو خودم تقريبا بلد بودم .
مشكل اينجاس تو سايت ديدم ميگن وقتي از چند جدول باشه گزارش جواب نميده بعضيا گفتن يك view از جدولا درس مي كنيم كه چون قرار كاربر مثلا ورودي وارد كنه كه تو قسمت where استفاده ميشه ; من بلد نيسم
بعدشم از اين بعد چكار كنم ;
كلا مراحل كار براي گزارشگيري چيه : يه دستور select دارم چند فيلد از چند جدول بر مي گردونه با توجه به شرطي كه از كاربر وروديشو مي گيره .
نمي گم بياد توضيح بديد : اگه كسي اين كارو كرده موفق شده حداقل مراحل يه گزارش فارسي رو به صورت ليست وار بگه تا بيفتيم دنبالش
خسه شدم از بس گشتم :اشتباه:
ممنون

Esmail Solhkhah
شنبه 22 مرداد 1390, 22:17 عصر
ممنونم عزيز;
اين قسمتو خودم تقريبا بلد بودم .
مشكل اينجاس تو سايت ديدم ميگن وقتي از چند جدول باشه گزارش جواب نميده بعضيا گفتن يك view از جدولا درس مي كنيم كه چون قرار كاربر مثلا ورودي وارد كنه كه تو قسمت where استفاده ميشه ; من بلد نيسم
بعدشم از اين بعد چكار كنم ;
كلا مراحل كار براي گزارشگيري چيه : يه دستور select دارم چند فيلد از چند جدول بر مي گردونه با توجه به شرطي كه از كاربر وروديشو مي گيره .
نمي گم بياد توضيح بديد : اگه كسي اين كارو كرده موفق شده حداقل مراحل يه گزارش فارسي رو به صورت ليست وار بگه تا بيفتيم دنبالش
خسه شدم از بس گشتم :اشتباه:
ممنون

همون سلکت رو بریزید تو یه تیبل با select ... into tablename

بعد از اون تیبل تو دیتاست یه دیتاتیبل بسازید

بعد دیتاست رو پاس کنید به گزارش دیزاین شدتون

miki_ir
یک شنبه 23 مرداد 1390, 05:20 صبح
باشه تست كنم خبر ميدم . فقط لطفا سر بزنيد اگه جواب نداد كمكم كنيد
ممنون