PDA

View Full Version : نوشتن مسیر فایل در کد به صورت پویا (بعد از ساخت ستاپ، کد مسیر نوشه شده ارور نده)

mahdi5121
یک شنبه 06 شهریور 1390, 19:54 عصر
سلام...
من یه وب پیج دارم که اون رو تو درایو سی ذخیره کردم ، توسط کنترل وب بروزر کار می کنه .
اما سوالم اینه که اگه فایل به صورت ستاپ بشه اون وقت اون مسیری که من تو کد دادم ارور می ده .
چی کار کنم که این طور نشه یعنی الان به جای مسیر اون فایل که تو کامپیوتر منه چی بدم ؟
ممنون...

morteza271
یک شنبه 06 شهریور 1390, 20:26 عصر
فایلتون رو کنار فایل های برنامتون بذارین(یعنی کنار فایل exe) و از این آدرس استفاده کنید :
Application.StartupPath + "\\test.html";
اینجوری با ساخت ستاپ مشکلی پیش نمیاد و فقط کافیه فایل هاتون کنار exe باشن.
موفق باشید

mahdi5121
دوشنبه 07 شهریور 1390, 00:07 صبح
فایل رو که کنار فایل EXE گذشتم و اون کد رو نوشتم درست شد اما این فایل توی پوشه ست یعنی این رو می نویسم ارور می ده که مسیر رو پیدا نکرد:
Application.StartupPath + @"\\FolderName\test.html";

r0ot$harp
دوشنبه 07 شهریور 1390, 00:13 صبح
فایل رو که کنار فایل EXE گذشتم و اون کد رو نوشتم درست شد اما این فایل توی پوشه ست یعنی این رو می نویسم ارور می ده که مسیر رو پیدا نکرد:
Application.StartupPath + @"\\FolderName\test.html";

دوست عزیز شما وقتی از @ استفاده می کنید خودش یه کارکتر به کارکتر های رزور اصافه می کنه . الان رشته شما دارای \\\ هست .نه 2 تا .

باتشکر احسان

mahdi5121
دوشنبه 07 شهریور 1390, 01:22 صبح
دو تا هم بزارم این ارور رو می ده :
http://up6.iranblog.com/files/2dCapture.jpg

و اگه به جایی دو تا بک اسپیس @ رو بزارم برنامه اجرا می شه اما می گه فایل رو پیدا نمی کنم.

navidkhalilian
دوشنبه 07 شهریور 1390, 06:18 صبح
سلام دوست عزیز به این صورت باید بنویسید:

Application.StartupPath + @"\FolderName\test.html";

یا باید شما از 2 تا \ استفاده کنید به صورت \\ یا اینکه از @ و یک \ استفاده کنید.موفق باشید