PDA

View Full Version : سوال: توضیح در مورد یک error عجیب

mortex3000
چهارشنبه 09 شهریور 1390, 00:55 صبح
من یک برنامه بانک اطلاعاتی با استفاده از سی شارپ و اکسس درست کرده ام که از امکانات کریستال ریپورت نیز در آن استفاده شده است . و در اجرا و build آن هیچ مشکلی نداشتم . اما بعد مدتی که خواستم برنامه را build کنم تا بتوانم setup ایجاد کنم و همچنین هنگام debug با error زیر مواجه می شوم که تا به حال با آن برخورد نکرده بودم ، لطفا راهنمایی ام کنید چون خیلی ضروری است :

Unable to find manifest signing certificate in the certificate store

navidkhalilian
چهارشنبه 09 شهریور 1390, 08:43 صبح
سلام دوست عزیز.
پروژه رو باز کن. از قسمت Solution روی properties کلیک کن و بعد از باز شدن پنجره از قسمت Application ، گزینه ICON & Manifest رو پیدا کن و از داخل لیست Combobox گزینه
Embed manifest with default settings رو انتخاب کن.اگر بازم نشد گزینه Create application without a manifest رو انتخاب کن. موفق باشید.

amir-aa
چهارشنبه 09 شهریور 1390, 11:58 صبح
ممکنه از یک کامپوننت منیفست استفاده کرده باشی که الآن مشکل دار شده باشه:متفکر:

mortex3000
پنج شنبه 10 شهریور 1390, 22:23 عصر
سلام دوست عزیز.
پروژه رو باز کن. از قسمت Solution روی properties کلیک کن و بعد از باز شدن پنجره از قسمت Application ، گزینه ICON & Manifest رو پیدا کن و از داخل لیست Combobox گزینه
Embed manifest with default settings رو انتخاب کن.اگر بازم نشد گزینه Create application without a manifest رو انتخاب کن. موفق باشید.
ممنون دوست عزیز اما این کار رو هم کردم ولی تاثیر نداشت . کامپوننت های برنامه رو هم دوباره بررسی کردم اونا هم شکل نداشتن لطفا بگین مشکل از کجاست ؟!!

ERIKA
جمعه 25 شهریور 1390, 10:37 صبح
اینجا (http://barnamenevis.org/showthread.php?234101-Unable-to-find-manifest-signing-certificate-in-the-certificate-store&highlight=Error+Unable+to+find+manifest+signing+ce rtificate+in+the+certificate+store) را ببینید