PDA

View Full Version : هر کی نظری داره بده

samaneh313
شنبه 23 مهر 1384, 13:35 عصر
من دانشجوی کامپیوتر هستم و برای انتخاب موضوع پروژه نهایی خود نیاز به هم فکری دوستان دارم
اگه نظری داشته باشید خوشحال می شم. :لبخندساده

vbapr2005
شنبه 23 مهر 1384, 22:58 عصر
من سال اولی هستم
میشه بگی توی این انتخاب چقدر دستت بازه؟
یعنی هر پروژه ای رو که بخوای می تونی بدی؟

mahdieh_khatibi
یک شنبه 24 مهر 1384, 00:04 صبح
سلام به دوستان عزیز
خدمتتون عرض کنم که من هم دقیقا با همین مشکل مواجه ام،البته من ترم آخرم و نرم افزار هم میخونم.
اگر دوستان لطف کنند و همفکری کنند ،خیلی ممنون میشم.

Babak-Aghili
یک شنبه 24 مهر 1384, 00:39 صبح
چیزی که الان توی بورس هست !! ، اینه که یک کرمی سر سرچ انجین ها بریزید و کمی با web Directory ها خلاقیت بازی دربیارین و ....

پروژه دیتابیسی هم میتونه سیستمهای مدیریت تصمیم گیری باشه ...

پروژه با کلاس ! هم میتونه تشخیص امضا باشه ... کتاب بسیار مفیدی هم در همین زمینه توی سی دی های برنامه نویس 3 بود ... از مهندس کرامتی فر بخواهید ....

پروژه بی درد سر و شیک هم میتونه این باشه که چند تا از پروتوکل های سیسکو را بررسی کنید ....

samaneh313
یک شنبه 24 مهر 1384, 14:55 عصر
من سال اولی هستم
میشه بگی توی این انتخاب چقدر دستت بازه؟
یعنی هر پروژه ای رو که بخوای می تونی بدی؟
من ترم آخر نرم افزار کامپیوتر هستم
استاد ها هم هیچ محدودیتی برای انتخاب پروژه ام قرار نداده اند و دستم کاملا باز است فقط باید قابل انجام باشه :متفکر:

alirezashirin
دوشنبه 25 مهر 1384, 00:54 صبح
سمانه جان ، سلام هر چی عشقته انتخاب کن و اصلا به نظر من زیاد به نظرات دیگران ترتیب اثر نده . چون ممکنه باعث سر در گمیت بشه . من خودم الان مشغول خوندن فوق نرم هستم و برات آرزوی موفقیت می کنم .

persianshadow
دوشنبه 25 مهر 1384, 07:27 صبح
پروژه پایانی که زیاد مهم نیست . مثل بقیه درس ها که الکی پاس میشن. یه چیز بی دردسر انتخاب کن. انجام بده بره

persianshadow
دوشنبه 25 مهر 1384, 07:32 صبح
اما موضوعات زیر جالب هستند :

NLP

Online Store

Online Store With Enterprise Solution

vbapr2005
سه شنبه 03 آبان 1384, 05:27 صبح
اجازه بدید من هم خودمو بندازم وسط
من فقط یه چیزو میخوام بگم
اگه میخوای یه پروژه ای انتخاب کنی که تو مایه های وب و این حرفا نباشه، به نظر من هر چی که هستش، اونو با VB.Net بنویس
در ضمن اگه با خوشگلی برنامه میتونی نمره ی بیشتری بگیری، من چند تا کامپوننت خیلی خیلی خوشگل (که برنامه ات رو مثل Office 2003 میکنه) دارم که اونا رو از hamedm عزیز گرفتم.

Behrouz_Rad
سه شنبه 03 آبان 1384, 21:19 عصر
سمانه جان ، سلام هر چی عشقته انتخاب کن و اصلا به نظر من زیاد به نظرات دیگران ترتیب اثر نده . چون ممکنه باعث سر در گمیت بشه . من خودم الان مشغول خوندن فوق نرم هستم و برات آرزوی موفقیت می کنم .
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

samyn_sh
پنج شنبه 26 آبان 1384, 23:05 عصر
سلام
سمانه جان یه موضوعی رو انتخاب کن که کاملا باهاش بتونی ارتباط برقرار کنی و هیچ جای مبهمی برات وجود نداشته باشه.
منم ترم دیگه باید پروژه تحویل بدم موضوع هم دارم اما نمی دونم باید چطور شروع کنم ( در چه محیطی بهتر و راحتتره) c++ و بسیک پاسکال فقط بلدم با ویژوالا زیاد کار نکرئم):
کمکم کنید یه مرجع کامل واسه ویژوال c معرفی کنید ممنون می‌شم

دات کام
جمعه 27 آبان 1384, 16:50 عصر
ببین به چه چیزی علاقه داری و اگه حوصله اش رو داری برو سراغ اون . اگه نه میخواهی پاس بشه با یه استاد هلو بردار و یه موضوع تحقیقی بده و خلاص .

vbapr2005
شنبه 28 آبان 1384, 02:10 صبح
عزیزان دل برادر سر چی بحث می کنید؟ اون بنده خدا آخرین باری که جواب داده 24 مهر بوده اونوقت شما دارید راجع به کاری که اون موقع میخواست بکنه بهش پیشنهاد میدین؟؟؟؟؟