PDA

View Full Version : آموزش: دریافت فایل از کاربر و ذخیره ی آن

Dead Space
شنبه 02 مهر 1390, 08:12 صبح
سلام دوستان
من در سایتی قصد دارم امکانی رو برای مدیر ایجاد کنم به این صورت که وقتی میخواد خبری برای سایت ارسال کنه بتونه اون خبر رو همونجا تایپ کنه و ارسال کنه امکان دیگه Import file می خوام باشه یعنی طرف قبلا متن رو با قالب بندی که من مشخص می کنم مثلا در یک فایل txt نوشته و ارسال می کنه برای من
میخواستم ببینم این کار رو به چه شکل و با چه الگوریتمی میشه انجام داد که درصد خطا پایینی هم داشته باشه
با تشکر

Dead Space
شنبه 02 مهر 1390, 15:59 عصر
سلام
ممنون جناب محسن ولی منظور من ادیتور نبود
ببینید فرض کنید مدیر سایت میخواد ۲۰ خبر ارسال کنه.حالا وقتش رو نداره یا هرچی میاد در یک فایل txt همه ی ۲۰ خبر رو مینویسه و مثلا با ---------- خبر ها رو از هم جدا می کنه و بعد میاد توی سایت فایل رو ارسال می کنه و من با برنامه ای که نوشتم خبر ها رو دونه دونه جدا می کنم و ثبت می کنم.
من این کار رو میخوام انجام بدم.
با تشکر

Unique
یک شنبه 03 مهر 1390, 00:01 صبح
من توصیه میکنم از یک فرمت شناخته شده استفاده کنین ، مثلا از CSV استفاده کنین ، یک فرمت مناسب توی EXCEL در نظر بگیرین و ایشون سطر به سطر بیاد خبرش را بزنه و به صورت CSV به شما یک فایل بده تا import کنید.
اگه بتونید از XML استفاده کنید که دیگه عالیه و میشه خیلی کارا باهاش کرد ، XML هم Human Readable هست و هم اینکه انعطاف فوق العاده ای برای این تیپ کار ها داره.