PDA

View Full Version : سوال: اشكال در گزارش گيري توسط كريستال ريپورت

ebraham
یک شنبه 03 مهر 1390, 13:24 عصر
سلام دوستان . در برنامه يك فرم داريم كه داراي يك TextBox و يك دكمه هست
كاربر در Textbox تاريخ را وارد ميكند و با كليك بر روي دكمه ، گزارش در فرم جديد نشان داده ميشود .
من از VS 2010 , Crysta 13 استفاده ميكنم و از طريق ايجاد View فيلدهاي ريپورت را ميسازم . برنامه در سيستم خودم كار ميكنه اما در كلاينت كار نميكنه و خطاي زير را ميده : 7572675726
كه نميتونه به بانك كانكشن بزنه . من در رويداد كليك دكمه كد زير را نوشته ام :
Private Sub Button1_Click(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Button1.Click
PupModule.sqlcon.Open()
Dim c As String
c = "Alter View View1 as SELECT serialno, name, family FROM dbo.customer WHERE datein =N'" & MaskedTextBox1.Text & "' AND active =N'صادر شده" & "'"
در ضمن لازمه كه بگم من در كامپيوتر كلاينت هم اينجين كريستال ريپورت را نصب كرده ام .
Dim da As New SqlDataAdapter(c, PupModule.sqlcon)
Dim ds As New DataSet
da.Fill(ds, "View1")
PupModule.sqlcon.Close()
Me.Close()
Form15.Show()
End Sub
دوستان لطفا بگيد كه ايراد كار از كجاست ؟ من كار با كريستال را زياد بلد نيستم . دوستان لطف كنند و راهنمايي كنند تا بتونم گزارش بگيرم . ممنون ميشم سريع پاسخ دهيد. تو سايت هم زياد گشتم اما كمكي بهم نكرد .

monirprogram
یک شنبه 03 مهر 1390, 14:38 عصر
مسلم هست که نتونسته آدرس بانک رو پیدا کنه

ebraham
یک شنبه 03 مهر 1390, 14:51 عصر
بله . ولي علتش چيه؟ كجاي دستورات اشتباهه يا چيزي كم داره؟ اينو نميدونم .

alimanam
یک شنبه 03 مهر 1390, 18:46 عصر
با سلام

واستون یک سورس نوشتم مینونین استفاده کنین . در ضمن برای استفاده در پروژه خودتون فقط کافیه که کانکشن استرینگ رو به تناسب با نوع برنامه خودتون که تحت شبکه هم هست انتخاب کنین . برای اطلاعات بیشتر در این مورد به این سایت (http://www.connectionstrings.com/sql-server-2005) مراجعه نمائید .

موفق باشید ./

ebraham
یک شنبه 03 مهر 1390, 20:04 عصر
واقعا ممنون علي آقا كه جوابم را داديد .راستي كانكشن استرينگ در جاهاي ديگه برنامه ميتونه از ديتابيس بخونه و ودرآن بنويسه فقط اينجا خورده به مشكل . من وقتي كه از خود بانك به جاي ويو استفاده ميكنم مشكلي پيش نمياد ولي با ويو ميگه نميتونه كانكشن بزنه . كد كانكشن را براتون ميفرستم . علي آقا يه سوال . چرا وقتي كه از خود جدول به جاي ويو استفاده ميكنم شرط جستجو در جدول را اعمال نميكنه ولي با ويو اعمال ميكنه ؟ اصلا بلد نيستتم با خود جدول كار كنم و شرط بنويسم . خيلي ممنون از اينكه كمك ميكنيد .

مرتضی تقدمی
دوشنبه 04 مهر 1390, 19:31 عصر
با سلام

واستون یک سورس نوشتم مینونین استفاده کنین . در ضمن برای استفاده در پروژه خودتون فقط کافیه که کانکشن استرینگ رو به تناسب با نوع برنامه خودتون که تحت شبکه هم هست انتخاب کنین . برای اطلاعات بیشتر در این مورد به این سایت (http://www.connectionstrings.com/sql-server-2005) مراجعه نمائید .

موفق باشید ./

سلام
علی آقا رمز فایل ؟
ممنون

sh2007
سه شنبه 05 مهر 1390, 09:03 صبح
با سلام

واستون یک سورس نوشتم مینونین استفاده کنین
موفق باشید ./
دوست من کارمون رو زیاد کری برای باز کردن فایل فشرده شده که رمز داره باید چکار کنیم :لبخند:

مرتضی تقدمی
سه شنبه 05 مهر 1390, 11:10 صبح
دوست من کارمون رو زیاد کری برای باز کردن فایل فشرده شده که رمز داره باید چکار کنیم :لبخند:

پیام خصوصی بدید.

ebraham
سه شنبه 05 مهر 1390, 15:57 عصر
سلام علی آقا .خیلی ممنون . من این سایت و خیلی گشتم تا یه نمونه برنامه برای کار با کریستال پیدا کنم اما برنامه ای که مشکل منو حل کنه پیدا نکردم . برنامتون خیلی عالی و آموزنده بود . دقیقا همون برنامه ای بود که میخواستم . :لبخندساده: