PDA

View Full Version : گرفتن اخبار از بانک و نمایش حرف به حرف اون با جی کوئری

reza4359
سه شنبه 05 مهر 1390, 18:28 عصر
سلام دوستان من واسه نمایش اخبار از جی کوئری استفاده کردم و اخبار به صورت حرف به حرف در بالای سایت نمایش داده میشه من این کارو با یک آرایه با جاوااسکریپت انجام دادم حالا میخوام این اخبارو از بانک بگیرم باید چکار کنم؟
در ضمن من از این کدها استفاده میکنم

<span id="theTicker" style="padding-right: 20px">
<span
style="font-family: Tahoma; font-size: small; font-style: normal; color:Red;">راه اندازی وب سایت <br />
&nbsp;</span></span><span class="style19"><script type="text/javascript" language="javascript">
var theSummaries = new Array("اخبار4", " اخبار 3", " اخبار 2", " اخبار 1");
var theSiteLinks = new Array();
var theSiteLinks = new Array("لینک4 ","لینک 3","لینک2 ","لینک1 );
</script><script src="js/ticker_engine.js" type="text/javascript"></script></span>

nadi_1368
سه شنبه 05 مهر 1390, 19:25 عصر
سلام
برای گرفتن از بانک باید ajax یاد بگیرین

farhadfery
سه شنبه 05 مهر 1390, 22:55 عصر
سایتت را با چی نوشتی؟ البته زیاد هم مهم نیست چون یه کوئری ساده. همانط.ر که دوستمون نادی گفت نتیجه کوئری را با ajax دریافت کنید

reza4359
چهارشنبه 06 مهر 1390, 23:14 عصر
دوستان اگه امکانش هست یه مثال آماده بذارید ممنون میشم

moferferi
جمعه 15 مهر 1390, 12:29 عصر
سلام
خوب شما توی چنین پروژه هایی باید ابتدا یک صفحه ای از داشته باشید که عملیات select را براتون انجام بده و یه دتای برگردونه.حالا اگه خواستین این دیتا را با کاربر نشون بدین و به صورت فول اجاکس کار کنید پیشنهاد میکنم روش json را یاد بگیرین.
اگه واسه نمایش میخواهین که از اشیا سمت سرور استفده نکنید باید دیتا برگشتی را سریالایز کنید و بعد توسط کد html و jqouery اون را به کاربر نشون بدین.که در این روش سرعت نمایش اطلاعات فوق العاده بالا میره.
در کل درباره روش json تحقیق کنید.متاسفانه سورس پروژه ام را نمیتونم واسه تون بزارم ولی اگه سرچ کنید اطلاعات زیادی پیدا میکنید.
توی این سایت هم اطلاعات خوبی در باره کار با دیتا در جی کوئری داده شده.
لینک (http://api.jquery.com/category/ajax/)