PDA

View Full Version : سوال: چگونگی ارتباط با اینترنت و سرور ؟

Mafia_ir
شنبه 09 مهر 1390, 23:10 عصر
سلام ،

ببخشید من تاحالا تحت شبکه کار نکردم و هیچ اطلاعاتی در این باره هم ندارم و به همین دلیل نمیدونستم که چی باید جست و جو کنم و کجا دنبالش بگردم اگر میشه یک نفر به این سوالات جوالب بده ممنون میشم :

من یک برنامه دارم که باید به یک سرور وصل بشه و بعد اطلاعات را را دریافت کنه این اطلاعات باید شامل این ها باشه :

جدول :

| ...................|لینک |
|................... |لینک |

بعد از کلیک بر روی هر لینک

|................... |لینک |

بعد لینک های دوم رو دانلود کنه ...

خوب سوال اول باید چی بلد باشم ؟ SQL ؟ HTML ؟ یا ... ؟
حالا چطور ارتباط برقرار کنم و ... یعنی کلا چیزی در این زمینه نمیدونم (منبع آموزشی هم معرفی کنید ممنون میشم )

ممنون :خجالت:

Mafia_ir
یک شنبه 10 مهر 1390, 13:13 عصر
اول اینکه نگفتی تحت ویندوز می خوای یا تحت وب؟
برنامه ویندوزی هست و خوب زبانشم سی شارپه دیگه !

بعد نمیخوام که صفحه اینترنتی برای کاربر باز بشه باید توی خود برنامه باشه چیزی شبیه به این ...
76125

بعد یک سری اطلاعات اونجا هست که با کلیک کردن روی هر کدوم و دکمه go بره در داخل قسمت بعد و بعد یک بار دیگه و در نهایت چیزی رو دانلود کنه و اون جدول توسط من قابل آپدیت باشه ... که هر بار استفاده کننده ها خواستن اطلاعات جدید رو ببینن ، بتونن ... مثل همین انجمن که دارای انجمن ها و زیر انجمن هاست در نهایت من به پست شما میرسم فقط با این تفاوت که فقط من بتونم اونو آپدیت کنم .

اگر نامفهوم بود بیشتر توضیح بدم

Mafia_ir
دوشنبه 11 مهر 1390, 20:11 عصر
دوستان پست رفت ص 4 ! کسی نیست که بدونه ؟

یک توضیح بدم : من یک چیزی میخواهم که شبیه لایبرری ویندوز مدیا پلایر باشه ... یعنی مثلا چند تا لینک با عکسه و بعد از کلیک کردن بر روی آن به جدول بعدی بریم و چند تا لینک اونجا باشه که روش کلیک کنم ! فقط این جداول باید قابل آپدیت باشن ... و نمیخواهم با HTML و یا web page باز کنم ، میخواهم با جداول که عکسشو گذاشتم باز کنم ...