PDA

View Full Version : سوال: چطور به برنامه آیکون بدم ؟

mg_mahyar
جمعه 15 مهر 1390, 19:39 عصر
سلام
آیکون به فرمم دادم و توی تسکبار هم آیکون هست ولی وقتی فایل برنامه رو میندازم رو دسکتاپ آیکون یک برنامه اجرایی رو داره.
چطوری یه کاری کنم ایکونش عوض بشه؟ اینم بگم یک ایکون دارم و نمیخوام با خود ویژوال استدیو بسازم

RIG000
جمعه 15 مهر 1390, 19:53 عصر
موقعی که ستاپ میکنی تو یه بخشی از نرم افزار ساخت ستاپ همون طور که تو allprogram برنامه رو اضافه کردی باید یه دونه هم رو دسکتاپ بسازی . موقع ساخت باید اینو تنظیم کنی که خود ویژوال استدیو اینو داره واسه ستاپ سازی .

mg_mahyar
جمعه 15 مهر 1390, 21:17 عصر
میشه دقیق تر بگید؟

RIG000
جمعه 15 مهر 1390, 22:30 عصر
ببین شما وقتی که برنامه رو میسازید یعنی ستاپ میکند و نصب میکنید یک ایکونش در Allprogram قرار می گیره که روش کلیک کنی برنامه اجرا میشه شما موقع ستاپ سازی تنظیم کردی که یه ایکون به این شکل انتخاب شه و در مسیر allproram ویندوزت به وجود بیاد و برنامه با اون اجرا شه . حالا موقع ستاپ سازی باید تنظیمات ایجاد یه ایکن روی برنامه اجرایی رو هنگام ستاپ سازی رو تنظیم کنی . دیگه بعد از ستاپ که بخای رو برنامه ایکون رو تنظیم کنی نمیشه .

mehrdad1991h
جمعه 15 مهر 1390, 22:35 عصر
فک کنم بهتره اینجوری بگیم (شما هم مثل من مبتدی هستی باید مثل خودم بگم برات)
تو برنامه از منوهای اون بالا برو گزینه
project را انتخاب کن سپس از منویی که باز میشه میری اون اخری را انتخاب میکنی در صفحه ی باز شده تو بخش های مشخص شده میتونی اطلاعات دلخواهت را وارد کنی
به عنوان مثال در بخش در همون صفحه ی باز شده همون جایی که هستی در بخش
Icon and manifest
میتونی ادرس ایکون بدی تموم

امیدوارم مفید واقع شود

mg_mahyar
شنبه 16 مهر 1390, 15:02 عصر
ممنون از همه ولی واقعا مشکل اینجاست من هنوز ستاپ نساختم. من از پوشه دیباگ برنامه رو برداشتم و اجرا کردم. برنامه شخصیه خودمه و قرار نیست جایی ارایه بشه. که نیاز به ساخت ستاپ باشه.
آموزش تصویری ندارید؟