PDA

View Full Version : خبر: کامپوننت تاریخ روز به صورت دفترچه یادداشت (شمسی + نمایش روز)

M.KH-SH
شنبه 16 مهر 1390, 18:05 عصر
سلام
دوستان امیدوارم مورد استفاده قرار بگیره.

76355

اگه بد بود به بزرگی خودتون ببخشین

Black_Strom
دوشنبه 18 مهر 1390, 18:18 عصر
فکر کنم این dll فقط در محیط خاصی کار میده. یعنی publicنیست . چون من توی visual studio تست کردم در refrences نمیشه اضافش کرد

M.KH-SH
سه شنبه 19 مهر 1390, 11:39 صبح
بله درسته public نیست این هم مثل دکمه ها یک کنترول هستش که باید در toolbox اضافه کنی (صرفا جهت نمایش تاریخ هستش)

JaVa
شنبه 14 بهمن 1391, 00:16 صبح
این کامپوننت بدجوری چشم منو گرفته فقط یه ایراده کوچیکی که داره می خواستم لطف کنی که بر طرفش کنی اینکه فونتش واقعا افتزاح و اصلا قشنگ نیست. یه درخواستی که از شما داشتم این بود که این فونتش رو عوض کن و مثلا بزارش B Koodak و یا Tahoma که قشنگ تر بشه. یا حتی می تونی انتخاب رو بدی دست کاربر برنامه نویس که توی خصییه هاش بشه فونت و اندازه هرقسمت رو مشخص کنه.

تشکر از شما.

M.KH-SH
شنبه 14 بهمن 1391, 14:34 عصر
تغییرات خواسته شده اعمال شد

برای دریافت به لینک زیر مراجعه نمایید.

http://www.tellbook.ir/view.aspx?id=34

با تشکر از توجه شما

JaVa
شنبه 14 بهمن 1391, 14:46 عصر
تغییرات خواسته شده اعمال شد

برای دریافت به لینک زیر مراجعه نمایید.

http://www.tellbook.ir/view.aspx?id=34

با تشکر از توجه شما

عزیز واقعا دستت درد نکنه.

فقط یه لحظه به تصویر نگاه کن :

99420

این ایراد رو میشه بر طرف کرد :

چهار -----< چهارشنبه.

اندازه فونتش رو کم کنم درست میشه ولی دیگه فایده نداره (باید ذره بین بزاری تا ببینیش:قهقهه:)

این خاصیت Anchor هم براش بزار

tdodangeh
یک شنبه 17 شهریور 1392, 11:23 صبح
من مي خوام از اين كامپوننت استفاده كنم امااااا وقتي dll رو در سيستم32 كپي مي كنم و بعد regsvr32 "Taghvim_View.dll" را اجرا مي كنم پيغام خطا مي ده و رجيستر نمي شه و در برنامه نمي تونم استفاده كنم ممكن هست كسي نحوه استفاده از اين ابزار رو توضيح بده واقعااااااااااا ممنون مي شم

mohsen22
سه شنبه 26 شهریور 1392, 21:59 عصر
با تشکر.... ممکنه سورسشو بدید؟... اصلا چطوری میتونیم فایلهای دی ال ال رو ویرایش کنیم؟؟؟ مرسی

aliagamon
سه شنبه 26 شهریور 1392, 22:10 عصر
با تشکر.... ممکنه سورسشو بدید؟... اصلا چطوری میتونیم فایلهای دی ال ال رو ویرایش کنیم؟؟؟ مرسی
اصلا خاصیت dll اینه که کاربر به سورس دسترسی نداره وگرنه کلاس رو قرار میدادن ...
...