PDA

View Full Version : خبر: Boolean Button Component

kiarashk
پنج شنبه 21 مهر 1390, 14:02 عصر
سلام
این کامپوننت جدبد بنده هست که امروز براتون قرار دادم و همونطور که از اسمش پیداست برای موقعی است که می خواید به کاربر یکی از 2 انتخاب خاموش یا روشن رو بدید

76550

به صورت اتوماتیک وقتی کاربر روش کلیک کنه به خاموش یا روشن تغییر حالت می ده اما اگه می خواید خودتون تغییرش بدید از کد زیر استفاده کنید

BooleanButton(False)

من رو با نظرات و پیشنهادات و قرار دادن این کامپوننت توی سایت های خودتون با ذکر منبع(سایت خودم) برای ساخت کامپوننت های بعدی دلگرم کنید.

پیشاپیش از دوستانی که من رو همراهی می کنند تشکر می کنم

لینک دانلود از سایت خودم:

http://o2developers.gigpa.com/blog-5/index.html

Mani_rf
پنج شنبه 21 مهر 1390, 21:48 عصر
من نتونستم به ویژوال استودیو اضافه کنم و ببینمش!

kiarashk
جمعه 22 مهر 1390, 13:57 عصر
من نتونستم به ویژوال استودیو اضافه کنم و ببینمش!

اين توي ويژوال استديو ٢٠١٠ نوشته شده كه مي تونيد با toolbox خودتون اضافه كنيد در صورتي كه در ويژوال استديو 2008 احتياج داريد اعلام بفرماييد نسخه٢٠٠٨ رو قرار بدم

omid-vbAuto
جمعه 22 مهر 1390, 14:34 عصر
اين توي ويژوال استديو ٢٠١٠ نوشته شده كه مي تونيد با toolbox خودتون اضافه كنيد در صورتي كه در ويژوال استديو 2008 احتياج داريد اعلام بفرماييد نسخه٢٠٠٨ رو قرار بدم

احتمالا با دات نت نوشتی که تو 2008 جواب نمیده.اگه شما بر عکس کار می کردی بهتر بود.

kiarashk
جمعه 22 مهر 1390, 14:41 عصر
احتمالا با دات نت نوشتی که تو 2008 جواب نمیده.اگه شما بر عکس کار می کردی بهتر بود.

بله ولی خوب استقبال جالبی نداشت که بخوام رفعش کنم اگه کسی احتیاج داشت بگه درستش می کنم

omid-vbAuto
جمعه 22 مهر 1390, 15:37 عصر
بله ولی خوب استقبال جالبی نداشت که بخوام رفعش کنم اگه کسی احتیاج داشت بگه درستش می کنم

ببین دوست عزیز اکثریت دوستان 2008 کار می کنند.یعنی 2010 رو نصب نکردن.پس اگه استقبال کمی صورت گرفته یکیش میشه گفت همینه.

یکی از اصولی ترین و ابتدائی ترین فرمول ها و قواعد برنامه نویسی اینه که برنامتون رو برای حداقل سیستم ها بنویسید.

kiarashk
جمعه 22 مهر 1390, 16:36 عصر
ببین دوست عزیز اکثریت دوستان 2008 کار می کنند.یعنی 2010 رو نصب نکردن.پس اگه استقبال کمی صورت گرفته یکیش میشه گفت همینه.

یکی از اصولی ترین و ابتدائی ترین فرمول ها و قواعد برنامه نویسی اینه که برنامتون رو برای حداقل سیستم ها بنویسید.

چشم الان درگیر این مرورگری هستم که دارم می سازم دست تنها هستم اما قول می دم رفعش کنم

Mani_rf
جمعه 22 مهر 1390, 20:55 عصر

فکر میکنم با تجربه تر از اون باشم که همچین مشکلی را تشخیص ندم. به هر حال من به VS2010 اضافه کردم و Error داد.76601

kiarashk
شنبه 23 مهر 1390, 13:48 عصر
فکر میکنم با تجربه تر از اون باشم که همچین مشکلی را تشخیص ندم. به هر حال من به VS2010 اضافه کردم و Error داد.76601

با عرض عذر خواهی به دلیل مشکل پیش اومده طی چند روز آینده رسیدگی می کنم

Hossis
شنبه 23 مهر 1390, 20:09 عصر

البته دوکمه دو حالتی تو خود وی بی به صورت پیشفرض هست و اون هم همون چکس باکس هست که با تغییر Apearance آن، می توان به عنوان دکمه دو حالتی استفاده کرد
البته به این حالت و زیبایی نیست