PDA

View Full Version : تبدیل بانک 2008 به 2000

bozhmehrani
جمعه 29 مهر 1390, 11:10 صبح
سلام دوستان
من میخواستم واسه برنامه ام که از 2008sql استفاده کردم یه ستاپ بسازم با inistall shild
که با اظهار تاسف شدید ظاهرا این کار امکان پذیر نیست همه تاپیک های در این مورد در این سایت بی جواب مونده

حالا واسه تبدیل بانکم به 2000 چه کنم ؟ که کمترین زمان و آسیب و برنامه ام ببینه.

Hasibsoft
سه شنبه 03 آبان 1390, 15:38 عصر
می تونی از ساخت اسکریپت در خود اس کیو ال استفاده کنی.به صورت زیر
ابتدا در management studio برروی دیتابیس راست کلیک کرده و با انتخاب گزینه ای که درقسمت tasks/generate scripts می باشدمراحل انتخاب شده را طی می کنی.
فقط توجه داشته باشید در قسمت set scripting optionsگزینه advanced را زده و در قسمت script for server version گزینه sql server 2000 را انتخاب میکنی.
این اسکریپت ساخته شده را در اس کیو ال 2000 اجرا کرده تا هم دیتابیس و هم اطلاعات آن ساخته شود.
موفق باشید

Felony
چهارشنبه 04 آبان 1390, 10:33 صبح
این اسکریپت ساخته شده را در اس کیو ال 2000 اجرا کرده تا هم دیتابیس و هم اطلاعات آن ساخته شود.
اسکریپت که تولید میشه فقط شامل ساختار بانک و زیر مجموعه هایش ( Table ها ، View ها و ... ) میشه و اطلاعات ثبت شده در داخل بانک رو شامل نمیشه ، پس با اجراش یک یانک خالی ساخته مشه .

Hasibsoft
چهارشنبه 04 آبان 1390, 18:18 عصر
برای انتقال دیتا باید در قسمت advanced در بخش types of data to scriptگزینه schema and data نیز انتخاب شود

bozhmehrani
پنج شنبه 05 آبان 1390, 15:19 عصر
این تاپیک 2 روز بدون جواب مونده بود واسه همین خودم یه کارایی کردم

با خود گزینه import که تو اس کیو ال 2000 داشت تمام جداول و با اطلاعات کامل رو واسم تبدیل کرد

خیلی راحت و سریع
بازم ممنون