PDA

View Full Version : ریستور بک اپ differetial

ma.andishe
چهارشنبه 04 آبان 1390, 10:54 صبح
با سلام
خواهشن اگه کسی روش ریستور بک اپ تراکنش(differetial) در محیط منیجمنت را دارد با تمام جزییات در اختیارم بگذارد ممنون میشم(اگه کتاب یا جزوه ای که این کار کاملا توضیح داده باشه هم داشته بسیار سپاسگزارم).ضمنا اقای مدیر بخش خواهشا تاپیک رو پاک نکن چون من سرچ کردم و اون چیزی که مد نظرم بود را پیدا نکردم

حمیدرضاصادقیان
چهارشنبه 04 آبان 1390, 12:42 عصر
سلام.

ضمنا اقای مدیر بخش خواهشا تاپیک رو پاک نکن چون من سرچ کردم و اون چیزی که مد نظرم بود را پیدا نکردم

اگر قرار باشه همه کاربران مثل شما جستجو کنند و یک متن هم مثل شما بنویسند که باید انبوهی از سوالات تکراری رو همه روزه پاسخ بدیم.چون کاربران محترم تمایل به جستجو ندارند و میخواهند برای رسیدن به جواب راحتترین راه رو انتخاب کنند.

این تاپیک (http://barnamenevis.org/showthread.php?279222-MS-SQL-Server-2005-Administration/page2) کامل در این زمینه توضیح داده است.

ma.andishe
شنبه 07 آبان 1390, 07:57 صبح
سلام
اقای صادقیان ممنون از اینکه جواب دادید.اما من که گفتم چیزی رو که خواسته بودم رو تو سرچ پیدا نکردم در واقع من فقط روش برگشت بک اپ هایی که به صورت (diffrential)گرفته میشن رو می خواهم نه با اسکریپت و یا کد نویسی بلکه توی خود محیط منیجمنت مرحله به مرحله و بدون توضیحات در مورد مزایا و معایب ان حال اگه کسی میتونه کمک کنه باز هم بسیار سپاسگزارم