PDA

View Full Version : مشکل برای ایجاد setup

saeedhushmand
پنج شنبه 05 آبان 1390, 11:20 صبح
وقتی فایل setup رو درست می کنم دیتابیسم نمی خونه و وقتی روی ایکون برنامه کلیک می کنم و وارد برنامه می شم هر کدوم از فرمام که توی اون ها از دیتابیس استفاده کرده باشم قبل باز کردنشون یک پیغام می ده countine
, quite داره و وقتی countine رو می زنم فرم باز می کنه ولی دیتابیسش کار نمی کنه

ممنون می شم از دوستان کسی کمکم کنه...

m.soleimani
پنج شنبه 05 آبان 1390, 11:52 صبح
وقتی فایل setup رو درست می کنم دیتابیسم نمی خونه و وقتی روی ایکون برنامه کلیک می کنم و وارد برنامه می شم هر کدوم از فرمام که توی اون ها از دیتابیس استفاده کرده باشم قبل باز کردنشون یک پیغام می ده countine
, quite داره و وقتی countine رو می زنم فرم باز می کنه ولی دیتابیسش کار نمی کنه

ممنون می شم از دوستان کسی کمکم کنه...
روی سیستمی که برنامه رو قصد داری نصب کنی دیتابیس مورد نظر رو نصب کردی یا نه ؟
اگر توی زمان ساختن به برنامه ستآپت اضافه نکرده باشی ممکنه در زمان اجرا به علت نبودنش به شما پیغام بده یا این که نسخه‌ای روی سیستم مشتری نصب هست که با نسخه‌ای که شما توی برنامه استفاده کردی سازگاری نداره ببین از این موارد بوده یا خیر خبرش و بده.

شاد و پیروز باشید./

saeedhushmand
پنج شنبه 05 آبان 1390, 12:10 عصر
من خودم فکر می کنم هنگام ایجاد setup توی قسمتی که می گه برنامه هایی که می خوای با برنامت نصب بشه رو انتخاب کن اونجا برنامشو انتخاب نکردم می خوام بدونم برنامه ای که برای خواندن دیتابیس لازمه چیی, بگی ممنونت می شم

pooria_googooli
پنج شنبه 05 آبان 1390, 12:32 عصر
خب دوست عزیز بستگی داره از چه dbms استفاده کرده باشی . مثلا اگه از Sql استفاده کردی باید روی سیستمی که می خوای برنامت را نصب کنی sql نصب باشه و دیتا بیست اتچ بشه .

saeedhushmand
پنج شنبه 05 آبان 1390, 12:44 عصر
مشکل اینجاست این کارو هم کردم ولی وقتی attach می کنم دیتابیسم read only می شه و نمی شه اطلاعات وارد کرد فقط می شه اطلاعات خوند

pooria_googooli
پنج شنبه 05 آبان 1390, 13:52 عصر
به احتمال زیاد شما دیتا بیست را از روی Cd اتچ میکنی . درسته ؟ دیتا بیست را بریز روی کامپیوتر طرف و اتچ کن .