PDA

View Full Version : انتقال اطلاعات یک سطر از یک دیتا گرید به دیتا گرید دیگر (دقت کنید !دیتاگریدویو نیست)

masoudcarpet
شنبه 07 آبان 1390, 00:10 صبح
من میخوام مغایرت دو تا دیتا گرید رو بگیرم و در دیتاگرید 3 اونها رو ببینم ولی هر وقت به یک مورد مغایرت میرسم جایگزین قبلی میشه و سطر جدیدی ایجاد نمیشه لطفا کد منو کامل کنیدمخصوصا چند خط آخر

PrivateSub Button7_Click(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Button7.Click
Dim dt AsNewDataTable
Dim conStr AsString = "Server=.;Database=test;Trusted_Connection = yes"' نام سرور و دیتابیس
Dim da AsNewSqlDataAdapter("Select * from " + ComboBox2.Text + " ", conStr)
da.Fill(dt)
ListBox1.DataSource = dt
ListBox1.DisplayMember = "f2"
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Dim i AsInteger
For i = 0 To dt.Rows.Count - 1
Dim dt1 AsNewDataTable
Dim dt2 AsNewDataTable
ListBox1.SelectedIndex = (i)
Dim da1 AsNewSqlDataAdapter("Select * from " + ComboBox1.Text + " where f2 = '" & ListBox1.Text & "'", conStr)
da1.Fill(dt1)
'''''''''''''''''''''''''''''''
If dt1.Rows.Count = "0"Then
Dim da2 AsNewSqlDataAdapter("Select * from " + ComboBox2.Text + " where f2 = '" & ListBox1.Text & "'", conStr)
da2.Fill(dt2)
DataGrid3.DataSource = dt2
EndIf
Next
EndSub

masoudcarpet
شنبه 07 آبان 1390, 00:19 صبح
لطفا راهنمائی کنید

kafinetetaha
یک شنبه 08 آبان 1390, 13:49 عصر
با سلام خدمت دوست عزیزم - شما بایدیه حلقه while اینکارو انجام بدی به این صورت که سطر او ل رو بگیره بعد با سطرهای دیتا گرید بعدی مقایسه کنه اگه برذابر نبودن در گرید سومی قرار بده اگه مشکلی بود باز بگو تا جوابتو بدم.

masoudcarpet
یک شنبه 08 آبان 1390, 20:06 عصر
kafinetetaha (http://barnamenevis.org/member.php?89145-kafinetetaha) عزیز این راهی که پیشنهاد کردی رو قبلا"رفته بودم ولی متاسفانه به ترکستان میرفت به خاطر همین تصمیم گرفتم تا اول اطلاعات رو توی دیتا تیبل بریزم و بعد یکی یکی رکوردها رو در تیبل بعدی سرچ کنم ، اگه به کد دقت کنی کار انجام شده فقط مشکلم اینه که وقتی یک مغایرت پیدا میکنم جای مغایرت قبلی در دیتا گرید نمایش داده میشه و رکورد قبلی پاک میشه

masoudcarpet
سه شنبه 17 آبان 1390, 19:27 عصر
کسی نیست جواب بده پروژه خوابیده .........ها