PDA

View Full Version : سوال: نحوه تغییر سیستم لکال ؟(البته عکس هم پیوست شده).

mohammadriano
پنج شنبه 26 آبان 1390, 22:46 عصر
با سلام در سیستم مقصد که برنامه اجرا می شه مشکل font به وجود میاد
خب دسترسی از ویندوز رو می دونم اما کاربر در مورد نوشته ها که به مشکل بر می خوره(نوشته ها در فرم اپلیکیشن فارسی نیست)
حالا دسترسی به سیستم لکال رو اگر بزرگواری آموزش بده نه تنها من بلکه سایر افراد هم می توانند استفاده کنند ممنون
77994
می خوام که اینگلیسی رو به فارسی تبدیل کنم
فکر کنم عکس ، سوال رو واضح تر از من بیان کرده باشه.

mohammadriano
جمعه 23 دی 1390, 22:16 عصر
دوستان ممنون می شم راهنمایی کنید؟

klinton
جمعه 23 دی 1390, 23:26 عصر
فونتهایی که تو برنامه ازشون استفاده کردین رو به سیستم مقصد اضافه کنید البته با ستاپ هم میشه این کارو کرد و در form_load این کد رو بنویسید

Dim

lan As New System.Globalization.CultureInfo("fa-Ir")

InputLanguage.CurrentInputLanguage = InputLanguage.FromCulture(lan)

shadi khanum
شنبه 24 دی 1390, 11:32 صبح
فونتهاتون رو که با یه برنامه ساده میتونی تو مقصد نصب کنی و اگه میخوای که keyboard تو مقصد فارسی بشه از دستوری که دوستمون گفت استفاده کن ولی اگه میخوای تنظیمات system local مقصد رو تفییر بدی میتونی چک کنی اگه اونی که میخوای نبود پنجره رو واسه کاربرت باز کنی از طریق برنامه تا خودش عوض کنه

sh2007
شنبه 24 دی 1390, 18:54 عصر
فونتهایی که تو برنامه ازشون استفاده کردین رو به سیستم مقصد اضافه کنید البته با ستاپ هم میشه این کارو کرد و در form_load این کد رو بنویسید

Dim

lan As New System.Globalization.CultureInfo("fa-Ir")

InputLanguage.CurrentInputLanguage = InputLanguage.FromCulture(lan)

آیا با اینکار فونتهای استفاده شده توی نرم افزار اتومات توی ستاپ می اد یا باید کار خاصی دیگه هم انجام بدیم

Hybrid
شنبه 24 دی 1390, 19:51 عصر
آیا با اینکار فونتهای استفاده شده توی نرم افزار اتومات توی ستاپ می اد یا باید کار خاصی دیگه هم انجام بدیم

این کدی رو که دوست خوبمون گذاشتن فقط زبان جاری سیستم رو تغییر میده اما برای اینکه فونت ها استفاده شده تو کامپیوتر مقصد به درستی کار کنند باید روی اون کامپیوتر نصب بشن. برای اینکار شما باید فونت هایی که تو برنامه استفاده کردین رو تو خود ستاپ بزارین تا در هنگام ستاپ خودشون به طور اتوماتیک نصب بشن.

موفق باشید./

shadi khanum
شنبه 24 دی 1390, 21:54 عصر
اگر واسه برنامتون هم Setup ننوشتین یا از Setup مایکروسافت استفاده نکردین میتونین با یه batch file نصب فونتهاتون رو انجام بدین.. اگر مشکل داشتین بگید تا واستون کدش رو بذارم
موفق باشید