PDA

View Full Version : گرفتن وضعیت اطلاعات کارت شبکه.

AliReza Vafakhah
دوشنبه 30 آبان 1390, 18:22 عصر
سلام دوستان

دوستان من که نتونستم با توابع RAS (از کامپوننت MagRas استفاده کردم) اطلاعات وضعیت کارت شبکه را به دست بیارم. اطلاعاتی که نیاز دارم فقط دو چیز هست یک اطلاعات دریافتی (Recevie Data) و دیگری اطلاعات ارسالی (Send Data).

دوست اگر امکان هست راهنمایی کنید.

Mask
چهارشنبه 02 آذر 1390, 15:22 عصر
جسارتا اگه بگی میخاهی چیکار کنی شاید بشه بهتر کمکت کرد.

سعید صابری
چهارشنبه 02 آذر 1390, 15:37 عصر
فکر کنم این بدردت بخوره
http://delphi.about.com/od/fullcodeprojects/l/aa112903a.htm

AliReza Vafakhah
چهارشنبه 02 آذر 1390, 16:40 عصر
فکر کنم این بدردت بخوره
http://delphi.about.com/od/fullcodeprojects/l/aa112903a.htm

خیلی ممنون ، اما این رو قبلا دانلود کردم و مشکل داره. با دلفی2010 که باگ میده

جسارتا اگه بگی میخاهی چیکار کنی شاید بشه بهتر کمکت کرد.

دوست عزیز خوب من یه نرم افزار نوشتم که به دلایل شخصی نتونستم اون رو اونجوری که هست تو اینترنت گسترش بدم.خلاصه بگذریم نرم افزار تقریبا کامل بود تا اینکه چند روز پیش که سرویس ADSL گرفتم ، اوپراتور سرویس دهنده ADSL از طریق تلفن من را به دلایل خودشون راهنمایی کرد تا بدون ساخت کانکشن برودباند و زمانی که مودم ADSL روشن هست به اینترنت وصل بشم. خلاصه حالا نرم افزاری هم که نوشتم یک مونیتورینگ قوی روی کارکرد اینترنت ADSL , Dialup هست که تو این قسمت نمیتونه (اتصال به اینترنت از طریق کارت شبکه) اطلاعات دریافتی و ارسالی رو از کانکشن کارت شبکه به دست بیاره.

Mask
چهارشنبه 02 آذر 1390, 17:03 عصر
مگه قبلا با کانکشن دیال آپ میتونستی؟

AliReza Vafakhah
چهارشنبه 02 آذر 1390, 20:53 عصر
مگه قبلا با کانکشن دیال آپ میتونستی؟

آره. توابع RAS

Mask
پنج شنبه 03 آذر 1390, 12:12 عصر
خوب اگه قبلا با کانکشن دیال آپ این کار رو کردی.پس الان مجبور نیستی با قابلیت اتوماتیک pppoe مودم adsl رو کانکت کنی.
شما به راحتی با یه Broadband Connection میتونی سند ریسیو رو با همون توابع ras پیاده سازی کنی.

AliReza Vafakhah
پنج شنبه 03 آذر 1390, 22:39 عصر
خوب اگه قبلا با کانکشن دیال آپ این کار رو کردی.پس الان مجبور نیستی با قابلیت اتوماتیک pppoe مودم adsl رو کانکت کنی.
شما به راحتی با یه Broadband Connection میتونی سند ریسیو رو با همون توابع ras پیاده سازی کنی.

دوست عزیز من که مشکلی ندارم با تنظیمات مودم ، فقط گفتم این قابلیت رو هم به نرم افزارم اضافه کنم. شاید یکی اینطوری به اینترنت وصل بشه.

Mask
شنبه 05 آذر 1390, 13:50 عصر
ok
یعنی شما دوتا قابلیت رو میخواهید داشته باشید.
به هر حال.
شما نیاز دارید که مقدار دانلود و آپلود رو بدست بیارید؟