PDA

View Full Version : سوال: اسکریپت نویسی

mani23
چهارشنبه 09 آذر 1390, 13:32 عصر
سلام.من هیچی از اسکریپت نویسی نمی دونم و حتی نمیدونم باید این سوال رو در کدام بخش مطرح کنم اما اگه کسی می تونه لطفا کمک کنه:
اسکریپتی که فایل های یک فولدر را چک کرده و فایل هایی که پس از تاریخ مشخص ایجاد شده اند را در فولدر new و فایلهای دیگر را در فولدر old بریزد.

narsic
جمعه 11 آذر 1390, 20:12 عصر
سلام
این کار رو نمیتونید توسط جاوا اسکریپت انجام بدید .
به سراغ زبان های برنامه نویسی تحت وب برید. مانند PHP, ASP
موفق باشید

mani23
پنج شنبه 17 آذر 1390, 15:10 عصر
مگه میشه با php هم اسکریپت نویسی کرد؟میشه اسم توابعی که باید به کار ببرم رو بگید؟
چرا با جاوا اسکریپت نمیشه؟میشه بیشتر راهنمایی کنید؟
ممنون از توجه و پاسخگوییتون

امید خطیبی
جمعه 18 آذر 1390, 09:37 صبح
سلام دوستان یک سوال با استفاده از اسکریپت نویسی چه بخش هایی از سیستم عامل رو می توانیم تغییر بدهیم ایا می توان همین سیستم عاملی را که داریم با استفاده از اسکریپت نویسی قدرتش و کاراییش رو چند برابر کنیم و یا جدول زمان بندی کار براش درست کنیم و خیلی چیز های دیگه که حتی نمیشه فکرش رو کرد ولی برنامه نویسی این جور اسکریپت ها خیلی خیلی طولانی میشه اگر کسی مثال هایی از اسکریپت نویسی های پیشرفته سیستمی رو داره داخل سایت بگذاره تا همه استفاده کنند.

narsic
شنبه 26 آذر 1390, 00:08 صبح
مگه میشه با php هم اسکریپت نویسی کرد؟میشه اسم توابعی که باید به کار ببرم رو بگید؟
چرا با جاوا اسکریپت نمیشه؟میشه بیشتر راهنمایی کنید؟
ممنون از توجه و پاسخگوییتون
شما نیاز به کد نویسی دارید نه اسکریپت نویسی برای همین زبان های تحت وب رو پیشنهاد کردم
چون جاوا اسکریپت یک زبان سمت کاربر است و شما نمیتوانید به کمک اون به فایل ها و فولدرهای سرور و یا سیستم گاربر دسترسی داشته باشید (البته با شرایط خاصی میشه این کار رو انجام داد)
موفق باشید

mani23
یک شنبه 27 آذر 1390, 19:27 عصر
ممنون از پاسخ گویی تان.موفق باشید